Lineer Potansa WD-40 sıkılır mı?

dikiş makinesi yağı diye de geçer
Teşekkürler bakayım denk gelirse. :)

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Ben de bir şey sorsam WD40 ın çubuğunu kaybettim de. Şişe devrildi balkondaydım, çubuk gerildi sırıkla atlayanlar gibi şişeyi terk edip gitti dışarı bulamadım. Bir yerden de yürütmek istemiyorum açıkçası ne yapabilirim alternatif fikri olan var mı? Şişe de dolu baya böyle eskisi kadar kullanışlı olmuyor çünkü.

Ben de bir şey sorsam WD40 ın çubuğunu kaybettim de. Şişe devrildi balkondaydım, çubuk gerildi sırıkla atlayanlar gibi şişeyi terk edip gitti dışarı bulamadım. Bir yerden de yürütmek istemiyorum açıkçası ne yapabilirim alternatif fikri olan var mı? Şişe de dolu baya böyle eskisi kadar kullanışlı olmuyor çünkü.
o kadar ince pipet bulamazsınız, wd 40 ne kadar kaç ml bilmiyorum ihtiyacınızı da, küçük bir tane daha alın nasıl olsa lazım olacak elinizdeki bitene kadar onun pipetini kullanın, sonra da yeni kutuya takarsınız.

İşe yaramıyor foto silindi

Son düzenleme:
o kadar ince pipet bulamazsınız, wd 40 ne kadar kaç ml bilmiyorum ihtiyacınızı da, küçük bir tane daha alın nasıl olsa lazım olacak elinizdeki bitene kadar onun pipetini kullanın, sonra da yeni kutuya takarsınız.
Evet en mantıklı çözüm bu gibi duruyor. En düşüğü 150ML sanırım Koçtaş'ın sitesinde varmış. 13TL yazıyor. Mahallede böyle şeyleri satan yer varsa oradan da bulunur.
Onlar çok ince değil mi? Eğer oluyorsa ben de deneyeyim bana da lazım. :D

Herkes wd 40 ın faydasından bahsetmiş ama kimse inanılmaz o kendine has olan kokusundan bahsetmemiş :)

İşe yaramıyor foto silindi

Son düzenleme:
Denedim 2 çeşit boy
1 si olmadı
2. si de olmadı

Yapıştırma olursa iş görür gibi .

Diğer kablo zırhı olabilir diye düşünüyorum.

Kolay gelsin sağlıcakla

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,354
Kullanıcılar
450,212
Son üye
salamakas

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri