lifli ağaç yada kontra kesiminde lif sorunu (KAYSERİ nin dikkatine ) :)

istanbul karaköy de Bahadır diye biryer var küçük bir dükkan fakat adamların işi bu sadece,uçlar şahane,özellikle kendi işime göre kullandığım 3mm,4mm ve 5mm olanlar.6mm çok uzun kaçmış hoşuma gitmedi
teşekkürler
karaköyde ne tarafda
çarşıdamı cadde üstündemi ?
perşembe pazarı sokakdamı ?

googleden böyle bir adrres buldum ama
Adres

TERSANE CAD ZİNDAN SOK NO:3 / KARAKÖY
Telefon

(212) 2517320 telefon numarası ile ürün ve hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz
Fax

(212) fax / faks göndermek için

birde bunu buldum :)
[h=1]Bahadır Ticaret[/h]
Adres: Kürekçiler S. N:20 Güllaç Han Dük:2 Arapcami M. Karaköy Beyoğlu - İSTANBUL Beyoğlu İstanbul
Telefon: (0212) 2430250

Tersane Cad. Galata Hırdavatçılar Çarşısı No:41 Karaköy
34420 - BEYOĞLU / İSTANBUL

şöyle tarif edeyim eski postane sırasında ama şöyle 500metre gerisinde kalıyor çarşı içinde zaten çoğu esnaf tanıyor bahadır diyince orda sorsanız gösterirler

Tersane Cad. Galata Hırdavatçılar Çarşısı No:41 Karaköy
34420 - BEYOĞLU / İSTANBUL

şöyle tarif edeyim eski postane sırasında ama şöyle 500metre gerisinde kalıyor çarşı içinde zaten çoğu esnaf tanıyor bahadır diyince orda sorsanız gösterirler

teşekkürler...

arayıp öğrenebilirsiniz epey çeşit mevcut ama hertür derken bilemiyorum nevardır ne yoktur

mesela 2 mm yoktu
3 mm aldım bir kaç oyma yaptım sonuç iyi
yani 1 $ lık çin malı uca göre bunda fiyat performans dengesinin çok iyi olduğunu söyleyebilirim
ama 1 $ lık çin mallarında işin hakkını veriyor
ve bir doları çokdan hakediyor :)

mesela 2 mm yoktu
3 mm aldım bir kaç oyma yaptım sonuç iyi
yani 1 $ lık çin malı uca göre bunda fiyat performans dengesinin çok iyi olduğunu söyleyebilirim
ama 1 $ lık çin mallarında işin hakkını veriyor
ve bir doları çokdan hakediyor :)

Oyma yaptığın malzeme nedir hocam. Lifli ağaçgillerden mi ? :)

oyma konusunda ballnose farkını pek göremedim rishontoolsdakilerle bu italyan ballnose uçlardan.Fakat kesim konusunda mdf ve masif ağaçta süperler,çin uçlarla karşılaştırılamaz bile.Ki hali hazırda elimde sürüsüne çin uç var kullanıyorumda arada ama italyanlardan 3mm den ve 4mm den vazgeçemem artık.

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,975
Son üye
yamanelektronik2023

Yeni konular

Geri