lg plc destekleyen scada hakkında

koturuh

Üye
merhaba arkadaslr lg ks 120 model bir plc var... Scadasını yapmam gerekiyor... Lg destekleyen Scada programı varmı ve diğer plc markalarının scadası lg destekliyormu bu konuda bilgisi olanlar yardım cı olabilirse cok sevinirim .. simdiden ilginiz icin tesekkurler arkadaslr

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
teos haberleşiyor olmalı.çalışmanızın sonuçlarından bizide haberdar ederseniz sevinirim.
kolaygelsin...

demosuyla bi deneme yapma şansınız varmı.olumlu sonuç alırsa teosu detaylı araştırırız.
bu arada ben ant mühendisliktenim

ilginiz icin cok sagolun arkadaslar teos15 yazılımı destekliyor. Ama kişisel aldıgınız zaman cok pahalı 1100euro civarı ama okullara yardım amaclı 50-60 euro ya 32 taglı veriyorlar.Bende okula aldırdım.İlginiz ve yardımlarınız için cok tesekkur ederim arkadaslar sagolun.

Arkadaşlar teos haberleşiyor zaten ama biraz beklerseniz ls scada satışa başlıcak (1-2 hafta) bizimle irtibata geçin....

Teos Scada'yı lisanslı olarak kullanabilirsiniz. Detayları için www.mikrosay.com.tr adresinden bilgi alabilirsiniz.

Onun dışında LG plc modbus haberleşme kartı vs.. desteği varsa bir çok scada ile de haberleştirebilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,200
Kullanıcılar
449,982
Son üye
admik

Yeni konular

Geri