LG K200S veya K80S

Bu iki plc'de elimde mevcut ve normal programlamada sıkıntı yok her yol paris ama tek sıkıntım bunların analog giriş ve çıkışlarını nasıl kontrol edeceğim bu konuda sıkıntı çekiyorum müthiş derecede bu elimdeki plc'lerein ikisininde analog I/O modülleri elimde mevcut onların kontrolu hakkında bana döküman lazım arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim şunlara canlılık kazandırayım ilginiz için teşekkür ederim mail adresimide yazıyorum buraya mail atarsanız sevinirim *****************

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
kardeş bende aynı sorunu yaşıyorum eger sen bulduysan banada yollarmısın epostam
***@hotmail.com şimdiden teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
cengiz_1981 merhaba bilader sana istediğini mail olarak atacam ama şu forum yöneticisi kardeşime bir kaç lafım olacak herkeze eşit davran bilader özellikle volcanoos sen site yönetici isen adam ol işini düzgün yap millete garez yapma kafamıda bozma burda herkez bilgisini paylaşıyor ve saygılı ol ok

arkadaşlar konuyu burada paylaşırsanız bizde sebepleniriz olay kişisele dönüşürse forumun ne anlamı kalacak

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,978
Son üye
food_eng_1952

Yeni konular

Geri