LG Çamaşır makinesi amortisör değişimi

Haldun1

Katılımcı Üye
ImageUploadedByKontrolKalemi.Com Mobil1506168451.429814.jpg

Arkadaşlar evimdeki LG 8kg makinanın amortisörlerini değiştireceğim ama makinanın arka ve sağ-sol sacı yekpare. Makinanın altıda Görebildiğim kadarıyla plastik bir parça ile kaplı amortisörlere nereyi sökerek ulaşacağım ? Teşekkür ederim .

Sayın Bakımcıı geçmişte LG Makinaya müdahaleye giderken bir mesaj yazmışsınız . Sanırım siz biliyorsunuz .

Haldun Bey başlıklarımızı lütfen konunun özeti olacak şekilde seçmeye özen gösterelim, @bakımcıı arkadaşımızı etiketleyerek dikkatini çekebilirsiniz, yine imzasında ulaşım bilgileri mevcuttur. Daha fazla resim ekleyerek yardımcı olmak isteyenlere fırsat verin.

Selamlar makinayi yere sag deterjan kabi yonune cevirerek alt kisimda bulunan plastik parca yanlardan vida lar ile bagli onlari acaraq deyisdire bilirsin

Sayın Elnur amortisörler altta bulunan bahsettiğiniz plastikteki mesnetlere bağlı olduğu için o plastiği sökmek mümkün değil . En azından benim görebildiğim kadarıyla öyle .Ben ön tekmeliği ve hemen onun arkasında (makina içinde) bulunan elektronik kartların olduğu plastik kutuyu sökerek ulaştım .Teşekkür ederim.

Arçelik'te böyle hayvanlıklar yok korede fare sorunu olabilir ondan altı kapalı olabilir en iyisi Arçelik'ten şaşmıcan.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,959
Son üye
çor-man

Yeni konular

Geri