Lehim dumanı emici için karbon filtre süngeri nereden bulunabilir?

İyi günler kendim bir lehim dumanı emici yapmak istiyorum. Lehim dumanı emici sistemlerde karbon filtre kullanılıyormuş anladığım kadarıyla internette aradım ama hep Çin'de satılıyor. Türkiye'de internet üzerinden nereden satın alabilirim?

İlginiz için çok teşekkür ederim. Bana içlerindeki sünger kısmı lazım dışındaki sistem lazım değil. Bir fanın arkasına monte ederek lehim yaparken çıkan dumanın süngerle emilmesini istiyorum. Öyle bir proje yapacağım bulaşık süngeri , araba yıkama süngeri tarzı süngerler de iş görür mü acaba görmezse bile hiç yoktan iyi midir? Karbon filtre süngerini bulmak biraz zor anladığım kadarıyla

fazlasıyla işini görür, hatta filtr kahvelerin kağıdını bile kullanabilirsin. olmam demez

İlginiz için çok teşekkür ederim. Bana içlerindeki sünger kısmı lazım dışındaki sistem lazım değil. Bir fanın arkasına monte ederek lehim yaparken çıkan dumanın süngerle emilmesini istiyorum. Öyle bir proje yapacağım bulaşık süngeri , araba yıkama süngeri tarzı süngerler de iş görür mü acaba görmezse bile hiç yoktan iyi midir? Karbon filtre süngerini bulmak biraz zor anladığım kadarıyla

Çinli arkadaşlar satıyor:

Karbon filtre 10 adet

Evet bende farkettim zaten elektronik için internette ne arasam bi Çinli arkadaşlara varıyorum sonunda. Filtre kahve kağıdı veya evdeki süngerleri bir test edeceğim bakalım iş göreceklermi. Teşekkürler tekrardan.

Hiç bu seylerden kullanmadik aksi birde fosur fosur sigara içerdik ne oluyor da havye icin aspirator kullanma ihtiyaci duyuyorsunuz?

Ben hayatımda ilk lehimi daha 1 hafta önce yaptım o kadar yeniyim. Her lehim yaptıktan sonra bir tuhaf hissediyorum. Kolay birşey ise yapması test etmek amaçlı düşündüm.

Ben hayatımda ilk lehimi daha 1 hafta önce yaptım o kadar yeniyim. Her lehim yaptıktan sonra bir tuhaf hissediyorum. Kolay birşey ise yapması test etmek amaçlı düşündüm.
12 volt dc fanın emiş yüzüne filtreni tak ve fanı çalıştır, al sana filtre. modifiye yani görselini sen tamamlarsın.(bilgisayar kasa fanını kullanma onlar ancak kendini soğutuyorlar.)

Ne süngeri olduğunu bilmediğim bir süngerle yaptım fakat olmadı hava akışını engelliyor sünger. Süngersiz fan havayı çok iyi çekerken fanı arkasına koyunca ayarı kaçtı bi. Her süngerle yapılamıyormuş onu anladim. Bakalım deneyeceğim farklı süngerlerle deneme yanılma usulü bulacağım inşallah. Dumanı soğuran malzemeler bulmak lazım.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri