Led projektör tavsiyesi

otohat

Usta Üye
Arkadaşlar dış mekanda çalışacak, uzun ömürlü 200W 6500K led projektöre ihtiyacım var. Daha önce kullanıp memnun kaldığınız ürünler varsa tavsiye ederseniz sevinirim.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
@otohat , güzel insan biliyorsun elektronik şans işidir. sana desem ki bu markayı al senin oradaki voltajı sevmeyecek kötü sonuç verecek diyeceksin ki bana nasıl bir mal tavsiye ettin. kendin yapmaya kalksan daha pahalıya çıkacak. lütfen hazırları dene bir- iki tane al dene ve performansa göre alım yap.

@otohat , güzel insan biliyorsun elektronik şans işidir. sana desem ki bu markayı al senin oradaki voltajı sevmeyecek kötü sonuç verecek diyeceksin ki bana nasıl bir mal tavsiye ettin. kendin yapmaya kalksan daha pahalıya çıkacak. lütfen hazırları dene bir- iki tane al dene ve performansa göre alım yap.
Ustam haklısın şans faktörü var ama daha önce deneyimlenmiş bir üründe bu faktörün oranı düşük olacaktır. Yaklaşık 8 adet alacağım aralarında 1 tanesi sıkıntılı çıksın ona razıyım. Zaten genellikle garanti süresi içerisinde arızalanıyorlar, geri iade ederim. Birkaç farklı markayı denedim ömürleri çok fazla olmadı. Deneyimlemeden ne kadar ömürlü olacak bilemiyorsun da. İçerisinde hangi marka sürücü kullanıldı, ne tür bir led kullanıldı görsek az çok kalitesini tahmin edebiliriz belki ama içini açma şansında olmuyor. Satıcıya soruyorsun oda bilmiyor vs. O yüzden kullanıcı tavsiyesi benim için çok önemli.

Havuz, sualtı olmak üzere birçok farklı alanda üretim yaptım, hazırlar tamam ucuz ama sürücüleri alt düzeyde yani sınırda, yük altında hemen bozuluyor

Havuz, sualtı olmak üzere birçok farklı alanda üretim yaptım, hazırlar tamam ucuz ama sürücüleri alt düzeyde yani sınırda, yük altında hemen bozuluyor
Ustam sürücü ve led tavsiyesinde bulunırsanız en azından elimizdekileri kurtarabilirim.

Marka model vermek istiyorum ama 220 olduğunu varsayalım daha yüksek amper li olanı kullan

Led ve sürücü için marka model verebilirseniz çok iyi olur. Elimde 3 adet 50W ledten oluşan 150W arızalı projektörler var.

dizilimini bilmiyorum, daha önce hangi sürücü nasıl kullanılmış bilmiyorum nasıl yardımcı olayım, zerindeki eski sürücünün özelliklerine bakarak araştırma yap, bir de bu ledleri tek tek kontrol et eğer içinde arızalı olan varsa zaten çalışmaz boşuna masraf yapmış olursun

Ledlerim zaten arızalı. Bana kullanıpta memnun kaldığınız led markası verseniz yeter. Sürücüyü lede göre seçerim.

Led ve sürüyü sıfırdan alacağım. Eski projektörlerimin sadece gövdesini kullanacağım. Siz bana kullandığınız led markasını söyleyin ben ona uygun sürücüyü kendim seçerim. Sürücünün kalitelisini bulmak kolay led sıkıntı.

Forum istatistikleri

Konular
127,947
Kullanıcılar
449,592
Son üye
E.E.M.

Yeni konular

Geri