Led projektör tavsiyesi

Osram aydınlatmada çok iyidir tavsiye ederim

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
@otohat , sen kafanda zaten kurmuşsun alacaklarını. bundan 5 yıl önce banyomdaki ayna için markasını bilmediğim bir led armatür aldım. ac den hiç anlamam oradaki kabloları bantladım sürücüye bir fiş taktim ve hiç çıkarmadım hala yanıyor sadece elektrik kesilirse sönüyor. ben buna şans derim

@otohat , sen kafanda zaten kurmuşsun alacaklarını. bundan 5 yıl önce banyomdaki ayna için markasını bilmediğim bir led armatür aldım. ac den hiç anlamam oradaki kabloları bantladım sürücüye bir fiş taktim ve hiç çıkarmadım hala yanıyor sadece elektrik kesilirse sönüyor. ben buna şans derim
Tavsiyelere açığım. Başka marka kullanıp memnun kalan varsa onu alırım boşuna fazla ödememiş olurum.

Led Projektör çok kullandığımız ürünler değil, fakat küçük bir ayrıntı olarak SMD veya COB PCB'lerin birçoğu Dahili Sürücü'lü ve direkt gövdeye sabit biliyorsunuz. Tavsiye olarak Harici Zayıf Akım Sürücü'lü ürünler tercih edilebilir. Direkt 220V ile çalışanlar gövdeye sabit olduğu için nemli veya ıslak elle dokunulması durumunda çarpılmaya sebep olabiliyor (bu kaliteye göre de değişebilir).

Osram Ledvance aldım. Bakalım ömürleri nasıl olacak. Allah ömür verirse, ilk arızalanan projektörde konuya tekrar yazacağım. Diğerleri 1-2 senede arızalanıyordu bakalım bunlar ne zaman arızalanacak.

50MT MESAFEDE 8MT YÜKSEKLİĞİNDE GENİŞLİĞİ 6MT OLAN ALAN İÇİN KAÇLIK VE NE TİP PROJEKTÖR MONTAJI YAPILMASI LAZIM.

Yaklaşık 2 sene oldu hala çalışıyorlar. Bakalım ilk bozulan kaçıncı yılda bozulacak.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,904
Son üye
teknikbilimlers31

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri