led,pc ve ses kombinasyonu

aly123 senin 1 tavsiyen varmı böyle yaparsan daha iyi sonuç alırsın dediğin ?

daha iyi sonuç istoyosan soleyebılırım ama cok masraflı olur bide zor olur bu denendi super ve kolay bence.

8m denedim ben çalıştı bu arada devrenın bır resmını ceksene sen nasıl yaptın merak etım :D

bence yanlıs dusunuyorsun bu devreyi kendim denedim şarkının sesını kıstıgında sarkı calıyosa hıc bır fark gozukmedıgnı de solemek ısterım aksıne ses cok fazla gelırse ledlerın yanmasında bır degısıklık gorulmuyo olcum aletiyle olçmustum zamanında.

Çıkış olarak neyin çıkışını kullandınız ?
bilgisayarın çıkışını kullandıysanız sizin güç kaynağınız yetersiz geliyor olabilir.

öncelikle şunu söylemek istiyorum ben elektrikçiyim elektronikten çok az anlarım yapmak istediğimi anlatım size ben pc modifiye ediyorum yeni bi sistem kurdum pleksi den 1 kasa yaptım plastik parçalar uv duyarlı ve 2 adet 30 cm lik uv neon taktım iş gördü aynı zamanda müzikle uğraşan biriyim profesyonel stüdyom var bu stüdyo yu biraz daha jan jan lı lahe getirmek istiyorum az da olsa ekmek yiyorum bu işten göze nekadar hitap ederse tercih edilmemde okadar yüksek olur 1 ortamda bunun muhabbeti geçmesi bile benim için yeterli reklamın iyisi kötüsü olmaz :) saygılar

mctiko sunu soyle deseydın da iyi olucaktı benım bıldıgım devre sadece bu dıyıl baska bır devre daha verebılıırm ama bence bu kolay ve ısını gorucek sekılde Pc ses çıkısından olabılır mp4 den olabılır ses panali varsa oda olabilir burda led istersen 200m olsun burda onemlı olan tek sey adaptor amperinin yeterli uzunluktakı ledı yakabılmesı onemlıdır ıstersen sana suan aklımdan gecen super bır devreyı yapıp yolardım o da cok basit ve çalışıcagını dusunuyorum :D

şöyle söyleyim o zaman bu 15m led benim stüdyomun tavanının dör bir yanını dolanıyo ve aydınlatma olarak kullanıyorum ben bu led i dilediğim zaman normal şekilde yakmak dilediğim zaman flaşör tarzında yakmak istiyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,389
Kullanıcılar
450,274
Son üye
darnv

Yeni konular

Geri