led ile yazı

merhba arkadaşlar..
ben led ile bi yazı yazmak istiyorum şöyle anlatayım, harflerim şekil itibari ile ariel olmadıgı için harfler biraz şekilli Bilmem anlatabildimmi.ben bi plastik parca dielim bunun üzerine matkapla led kafaları gircek şekilde delikler açarak ledleri yerleştircem fakat beim bu devrem önce bir harf sonra bir harf sırayla tek tek gittikten sonra hepsi birden yanıp söenecek yani böle bi devreye flip flopmu derler bilmiyorum adı nedir yada nasıl bişi yapmamı tavsiye edersiniz
ilginize tesekkür ederim kolay gelsin..

led tabela animasyon devreleri var hazır satılan lardan bak derim led tabela animasyon diye aratırsan rahat bulunan bir şey kendin yapmaya kalkarsan azıcık pik proğramayla ilgilenmen gerekecek

cok teskkür ederim abicim işte pice girdigi için bende pek anlamıyorumonun için hazırda satılan devre varsa bakayım dedim

mutlaka vardır. Ama kendinin yaptığı devrede faklı olur

nasıl yani kendi yaptıgım devrede farkılı olur ben o karttan alcam cıkıslarınada ledlerimi baglıcam

Sa Benim 6*8 lik bir led le yaptıgım pıc16f84a entgreli bir kayan yazım var kayan yazımı yaptım fakat çalışmıyor bi gelip gidiyor ondan bir şey elde edemedim bana yardımcı olursanız elimdeki malzemeler ile tekrar birşey yapabilirmiyim veya elinizde programları olan baska kayan yazı var mı ? ilgilenirseniz çok makbule geçer.
SAYGILAR BİZDEN...

bende bilsemde yarımcı olsam yusuf kardeş saygı bizden:)

Forum istatistikleri

Konular
128,214
Kullanıcılar
449,995
Son üye
osmanguney15

Yeni konular

Geri