Led aydinlatma

rahmiozel

Üye
Merhaba ustalar sikintili problemim var yardımınız gerekiyor
6 si bir arada 30X30 26 w led panelim var 2 si arızalandı yenisini aldim fakat onlar 24 w led panel arizalini yerine takınca pır pır ediyor drayver yuksek takınca elimde 47 w dreyvir taktım düzeldi hangisi problem anlamadım
Not pır pır edeni piriz takıyorum test için etmiyor yardımlarınız için tşk ederim

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Pır pır ediyorsa yani yanıp sönüyorsa led driver arızalıdır.

Hayır yeni ürün satan firma ile görüştüm olmaz yanlışlık var diiyor çünkü ledi iade ettim bende yanıyor diyor evet piriz takınca bendede yaniyor ama gruba baglabağlanınca yeni aldığım ve takdığım led göz kirpiyor titreme tarzinda

Hayır yeni ürün satan firma ile görüştüm olmaz yanlışlık var diiyor çünkü ledi iade ettim bende yanıyor diyor evet piriz takınca bendede yaniyor ama gruba baglabağlanınca yeni aldığım ve takdığım led göz kirpiyor titreme tarzinda
1-Bağlantınızda hata olma olasılığı(seri bağlama , yeni yapılmış tesisattaki prize matkap bağladım matkap ağır dönüyor anam matkap bozuldu dedim 2 saniye sonra olamaz dewalt marka matkap en azından işaret verirdi , prizi seri bağlamayı becermiş bizim elektrikçi hala da öyle durur çok kullanılmayan atıl bir yerde elim değmedi duvarın boyayı da bozmak istemedim buatı açmak için.Seri ise yapabilir bu pır pır işini.
2-Gelen voltajı ölçtünüzmü yine bu pır pır işini o yapabilir.
Prizde çalıştığını yazmışınız sanırım zaten biraz harf eksiği felan var ben öyle anladım , tesisatta problem aramanızı tavsiye ederim, kolay gelsin.

1-Bağlantınızda hata olma olasılığı(seri bağlama , yeni yapılmış tesisattaki prize matkap bağladım matkap ağır dönüyor anam matkap bozuldu dedim 2 saniye sonra olamaz dewalt marka matkap en azından işaret verirdi , prizi seri bağlamayı becermiş bizim elektrikçi hala da öyle durur çok kullanılmayan atıl bir yerde elim değmedi duvarın boyayı da bozmak istemedim buatı açmak için.Seri ise yapabilir bu pır pır işini.
2-Gelen voltajı ölçtünüzmü yine bu pır pır işini o yapabilir.
Prizde çalıştığını yazmışınız sanırım zaten biraz harf eksiği felan var ben öyle anladım , tesisatta problem aramanızı tavsiye ederim, kolay gelsin.
merhaba problemi çözdüm dreyvır içinde bulunan 10 mf 400 v olan kondastörün yerine 10 mf 450 v kondastörle değiştirdim ve düzeldi harf kalabalığı yapmamak için kısa yazdım

Forum istatistikleri

Konular
128,214
Kullanıcılar
449,995
Son üye
osmanguney15

Yeni konular

Geri