LCD Assembly kayn yazı yardım

çift beslemeye dikkat et. sen tek besleme vermişsin. 877 de çift besleme var. data sheet den bi bak ....

Ekli dosyalar

• indir.jpg
    indir.jpg
    13.2 KB · Görüntüleme: 4
Pic arızalı heralde yada ekran

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

sistemi ekransız çalıştırabılırsın onu bi dene birde çıkıştakı ledın onune dırenç koyman gereklı....

Ekransız denedim çıkış alamadım 10 k direnç yoktu tuş takımına koyucak farklı dirençlerde denedim olmadı çıkış alamanın sebebi o olabilirmi

Bahtiyar ustam senin devrende bir sıkıntı yoktur mıhtemelen benm malzemelerimde sorun var gecen gün pic programlayıcımı görmüyodu Pc kablusunu kestim voltajları ölçtüm sase kablusunda 5 volt vardı. Ayırdım onu bilgisayar gördü acaba programlayıcıdamı ve dicem ama programlıyor ledli bir devre programladğm zaman çalışıyor ekranda neden böle yapıyo anlamıyorum yeniden ekran almayı düşünüyorum alıpta çalışmayınca ümitlerim kırılıyor

Bahtiyar usta Facebook adresin varsa verebilirmisin

bahadır karakoç... gözlüklü foto

Bahadır usta ben elektroniğe çok meraklıyım. 10 yıldır uğraşıyorum devrelerle elektronik okumadım ama meraklıyım biraz kendimi geliştirdim bi fabrikaya inverter kart tamircisi olarak girdim çorluda oturuyorum istanbula geliyorum ara sıra sizde istanbuldasınız heralde

Forum istatistikleri

Konular
128,338
Kullanıcılar
450,178
Son üye
Esat YILDIZ

Yeni konular

Geri