Lütfen yardım ederseniz sevinirim tecrübeli arkadasların fikirlerine ihtiyacım var :/

ucankuss

Üye
Selamun aleykum saygıdeğer kardeslerım abılerım lütfen bana bır fıkır verır mısınız.
Ben elektronık mezunuyum yenı mezun oıldum fakat stajlar harıcınde ıs tecrubem yok sımdı bır fırmaya basvurdum ve kabul edıldım.Ancak hıc tecrübem yok.Firmada beni 1 aylık deneme sürecine alıcak.Bu sürede ne yapmalıyım ayrıca 2 yıl sonra askerlıgım var bu sure zarfı ısı ogrenmeme yeter mı ? Yapıcağım iş ise ups güc kaynakları işi Bakım onarım montaj dısarıya servıse cıkılmakta ..
Lütfen yardım ederseniz sevinirim tecrübeli arkadasların fikirlerine ihtiyacım var ? :/ ..
2 yıllık süre teknısytenlığe yeterlımıdır ? ..

Sn Uçankuş, öncelikle hayırlı uğurlu olsun diyeyim..Sadece şunu söylemek isterim..Bir atasözü der ki, size Berlin'in sokağını süpürün deseler, Van Gogh'un resim yaptığı gibi, Bethoveen'ın beste yaptığı ve W.Shakespeare'nin şiir yazdığı kadar güzel yapın...Öyle güzel süpürün ki o sokakları, sokağı görenler ''Dünyanın en müthiş çöpçüsü burada yaşıyor'' desinler...
Yeter ki isteyin ve inanın ... Gerisi kendiliğinden gelir..
Yeterince açık anlatabilmişimdir umarım...Hayırlı olsun tekrar

sayın hiçbirşey gereken tavsiyeyı yapmış gerısı sizin elınızde yeterkı azmedın iş hayatına yapamam beceremem kelimesını asla kafanıza sokmayın azim olunca insanoğlunun yapamıyacağı hiçbirşey yok işinizde hayırlı olsun başarılar diliyorum arkadaşim

ucankuss, hiç bir şeyden korkma. Sadece üstüne gitmeye devam et. Çok kararlı olman gerekiyor. 3 ay içerisinde ortama ayak uydurursun. Sakın endişe etme :) Ben zamanında EŞŞEK gibi çalıştım. Şimdi rahatını görüyorum.

Yanlış anlama ama ülkemizdeki Mesleki Eğitime verilen önemi gösteren bir başlık açmışsın. Mesleki eğitim tamamen bitirildiğinin bir örneğini görüyoruz. Okullarımızdan piyasa ile uzaktan yakından alakası olmayan bireyler yetiştiriyoruz. Sağ olsun MEB.

Tabiki başaracaksınız ama önemli olan kendini aşmak, dünü ile bugünü aynı olmamak....

kardeşim arkadaşlar yeterince açıklamışlar yalnız onursal üye olan arkadaşım hiçbirşey işin bamteline dokunmuş çok güzel açıklamış işinde samimi olup ALLAH'A sunacakmış gibi iş yapacaksın......vesselam

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri