Kurutma makinasının fişi koptu

Samet1399

Üye
Beyler kurutma makinasının fişi koptu yeni erkek fiş aldım ama eskisi 16 amper yeni aldığım 6 amper bi sorun yaşarmıyım yada çok ısınırmı?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
hiç soran olmamış..

saç kurutma aleti mi, çamaşır kurutma aleti mi..
fiş nasıl koptu, son durumu nedir..
duvardaki prizin durumu nedir..
eski fişin şekli nasıl yenisinin şekli nasıl, toprak bağlantısı var mı..
vb...

Yanarsa ! ,16 amperle değiştirirsiniz :oops:
Fişmi yanar yoksa makinemi
hiç soran olmamış..

saç kurutma aleti mi, çamaşır kurutma aleti mi..
fiş nasıl koptu, son durumu nedir..
duvardaki prizin durumu nedir..
eski fişin şekli nasıl yenisinin şekli nasıl, toprak bağlantısı var mı..
vb...
Saç kurutma makinesi eski fişi kökten koptu bağlantı yapıcak kadar kablo yok ve fişin işi açılmayan cinsten bende yeni aldım ama 16 amper
Fişmi yanar yoksa makinemi

Saç kurutma makinesi eski fişi kökten koptu bağlantı yapıcak kadar kablo yok ve fişin işi açılmayan cinsten bende yeni aldım ama 16 amper
6 amper pardon

almışsın artık, ısınır ama saç kurutucan madem uzun süre kullanmazsın problem olmaması lazım, sık sık kontrol etmen gerekecek fişi prizi, yinede tavsiyemiz kaliteli fiş kullanmaktan yana

makinan değil ama fişin ve prizin yanar, dikkat edilmezse ilerde elektrik kontağından yangın bile çıkartabilir..

Son düzenleme:
almışsın artık, ısınır ama saç kurutucan madem uzun süre kullanmazsın problem olmaması lazım, sık sık kontrol etmen gerekecek fişi prizi, yinede tavsiyemiz kaliteli fiş kullanmaktan yana

makinan değil ama fişin ve prizin yanar, dikkat edilmezse ilerde elektrik kontağından yangın bile çıkartabilir..
Tamamdır bi süre idare ederse değiştirim bir kaç gün sonra

Genelde böyle denilince şöyle olur, makinenin çalıştığı görünce üşenip değiştirme gereği duyulmaz. Ama siz bilinçli bir tüketici olarak değiştirirsiniz artık :)

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri