Kumanda ve Güç Devresi Sorularim Acil

Ers0101

Üye
Merhabalar,
Paylaştığım güç ve kumanda devresinin çizimi konusunda bana yardımcı olabilir misiniz.
Teşekkür ederim.
IMG-20200523-WA0019.jpg
IMG-20200523-WA0019.jpg

Merhaba ödev başka bir arkadaşa yardım olduğu için benim herhangi bir çalışmam yok. Eğer çok vaktinizi almayacaksa yardımci olur musunuz

Arkadaş amacın nedir yardımci olmayacaksan sekil yapma. Başka da cevap yazma .
Sen birşeyler öğrenmek icin ricada bulunduğun senin yaşının iki katı kadar yaştaki bir insana arkadaşım diye hitap edemez , şekil yapma diye lafta sokamazsın . Zaten senin öğrenmek gibi bir derdinde yokmuş. Lütfen @MuraTh, @by lent gereğini yapın.

Son düzenleme:
Sen birşeyler öğrenmek icin ricada bulunduğun senin yaşının iki katı kadar yaştaki bir insana arkadaşım diye hitap edemez , şekil yapma diye lafta sokamazsın. Zaten senin öğrenmek gibi bir derdinde yokmuş. Lütfen @MuraTh, @by lent gereğini yapın.
Çok komiksiniz, yardım edecek kişi de ağzına gelen her cumle
Sen birşeyler öğrenmek icin ricada bulunduğun senin yaşının iki katı kadar yaştaki bir insana arkadaşım diye hitap edemez , şekil yapma diye lafta sokamazsın . Zaten senin öğrenmek gibi bir derdinde yokmuş. Lütfen @MuraTh, @by lent gereğini yapın.
Forumu tekelinize mi aldınız, yardımcı olacak kişi de karşındakinin kim olduğunu bilmeden ağzına her gelen cümleyi sarf edemez, o gelsin o zaman ne demek
İşiniz gücünüz tartışmak anca bu şekilde haz alıp mutlu oluyorsunuzdur. 3 tane soru var biliyorsan yardım seversen yardımcı olur aksi halde muhattap bile olmazsın ortam germek polemik yaratmak işiniz gücünüz olmuş yaş kaç olsada HALA OLMAYAN seyleriniz var.

Senın o arrkadasın, elektrık bölümüne yazılmıs, kantin bölmunde okula devam etmiş. Başkası adına, soru soran sonuclarına katlanır. Sorular benım demeye utanıyorsun, bırde ukalalık yapıyorsun. Sordugun sorular defalarca burada kantın bölümünde okuyanlar tarafından soruldu, bazılarına cevap aldılar. Sende arastır bıraz.. Kıme cok lazımsa tabii..

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,961
Son üye
omr70

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri