Kumanda devresi ve güç devresi

mel13

Üye
Lütfen acil yardıma ihitiyacım var

Son düzenleme:
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Evet o yüzden yardım edip yapın da görelim
Buradaki her abin senden en az 20 yaş daha büyük. Herhalde rica edecektin, dilin sürçtü.
Bu soruların benzerine forumda yakın zamanda cevap verildi , hatta bende verdim . Arayın bulursunuz .

Buradaki her abin senden en az 20 yaş daha büyük. Herhalde rica edecektin, dilin sürçtü.
Bu soruların benzerine forumda yakın zamanda cevap verildi , hatta bende verdim . Arayın bulursunuz .
evet haklısınız ama bu soruyu yapabilen birisini bualamadım. iki haftadır bunun cevabını çözmeye çalışıyouruz. herkes dalga geçer gibi cevap veriyor bu durum ister istemez bizi üzüyor. hocalarımız virüsü biz çıkartmışız gibi davranıp zor ödevler veriyor. sorunun cevabını da sitede bulamadım

Tamam, sizin yerinize dersi geçip
okulu bitirelim. Zahmet edip yazı,
çizi yapmayın.
zaten dediğiniz kısımdan daha fazlasını çizebiliyorum sıkıntı sistem karışıyor sürekli. bu kadar şey bilmeyeceksek zaten okumazdık. bence sizin yardım etmeye niyetiniz yok herkesle aynı polemiğe giriyorsunuz

Soru biraz zor . Yarısını çözdüm . Gerisini siz yapacaksınız. Hepsi yok malesef. Biraz kafayı zorlayın.
20200531_175313.jpg

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
127,961
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri