KTP700F MOBILE UPLOAD KONUSUNDA DESTEK

tabi ayrıca panel üzerindeki anahtarı da aktif edip yetki vermem gerekiyor ama, onu karıştırırken en azından bazı butonlara yetki vermem gerekiyor ki, şifreyi bilmeyen bassa da kullanamasın diye.
bazı butonlara yetki verdim deneme amaçlı olarak, sonuçta online bağlı olmadığımdan sanırım bazı butonlar çalışmıyor, mevcut butona bastığımda başka bir sayfaya geçiyor mesela. ama yetki seçip tekrar simüle etmek istediğimde, butonun üzerine tıkladığımda şifre penceresi açılıyor ( ki burda kullanıcı tarafını ayrıca yazmak ta sıkıntı, neden menü şeklinde açılmıyor? ) kullanıcı adı ve şifreyi girip entera bastığımda şifre kutucuğu kapanıyor ama sayfaya da gitmiyor.
bu konuyla ilgili yorum yapabilecek bi arkadaş var mı acaba? neyi yanlış yada eksik yapıyorum?? hani simüle yaptığım için dicem ama, normalde butonlar çalışıyor, sonuçta sayfa arası geçiş.
bu arada her sayfadan 2 ayrı dilde var, deneme olarak acaba aynı sayfa olunca çakışır mı düşüncesiyle her 2 sayfadaki butonlara da yetki verip denedim. yine de olmadı...

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
tabi ayrıca panel üzerindeki anahtarı da aktif edip yetki vermem gerekiyor ama, onu karıştırırken en azından bazı butonlara yetki vermem gerekiyor ki, şifreyi bilmeyen bassa da kullanamasın diye.
bazı butonlara yetki verdim deneme amaçlı olarak, sonuçta online bağlı olmadığımdan sanırım bazı butonlar çalışmıyor, mevcut butona bastığımda başka bir sayfaya geçiyor mesela. ama yetki seçip tekrar simüle etmek istediğimde, butonun üzerine tıkladığımda şifre penceresi açılıyor ( ki burda kullanıcı tarafını ayrıca yazmak ta sıkıntı, neden menü şeklinde açılmıyor? ) kullanıcı adı ve şifreyi girip entera bastığımda şifre kutucuğu kapanıyor ama sayfaya da gitmiyor.
bu konuyla ilgili yorum yapabilecek bi arkadaş var mı acaba? neyi yanlış yada eksik yapıyorum?? hani simüle yaptığım için dicem ama, normalde butonlar çalışıyor, sonuçta sayfa arası geçiş.
bu arada her sayfadan 2 ayrı dilde var, deneme olarak acaba aynı sayfa olunca çakışır mı düşüncesiyle her 2 sayfadaki butonlara da yetki verip denedim. yine de olmadı...

buldum, grup tarafından yetkilendirmeyi yapmamışım, şimdi düzeldi istediğim gibi. ama hala anahtar konusunda takılmış durumdayım..

bu hatayı şifreden dolayı vermez herhalde değil mi? yani dosya elimde zaten, plc ye ve hmi ya online olabiliyorum. ama panel üzerinde ufak bi kaç değişiklik yaptıktan sonra download deyip, üzerine yaz dediğimde bu çıkıyor ve yükle butonu aktif olmuyor..

ktp700.jpeg

arkadaşlar panel üzerindeki keyswitch için data blok oluşturdum. data blok içine isimleri tanımladım, global screen içinde de taglarını tanımladım. buraya kadar herşey normal ama bundan sonra ne yapmam gerektiği konusunda bi destek atar mısınız?
butona user administration üzerinden şifre koydum ama anahtarı kullanmak istediğimden, ne ekleyip neyi değiştirmem gerekiyor daha??

butonun Visibility ayarı mı oluyor ? eğer "1" ise görünsün "0" ise görünmesin şeklinde..
yaptım ama download ederken hala hata verdiğinden deneyemiyorum malesef. çapraz kablo olması gerekmiyordur herhalde, normal kablo ile online olabilmeme rağmen, yukardaki resimde olduğu gibi uyarı veriyor ve hala LOAD aktif olmuyor..

bu arada hmi download yapmak için runtime dan çıkıp transferi falan seçmem gerekmiyor herhalde dimi?

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri