Kontrol sistemleri dersi için yardım 🚨

Kontrol sistemleri dersi final sınavı için online yardımcı olabilecek burdan veya wptan dönüş yaparsa sevinirim ? (Ücreti verilecek )

Moderatör tarafında düzenlendi:
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Günaydın saygı değer arkadaşlarım, cevapları okuyunca, bilen bilmeyen birileri burada bilgimizi sattığımızı düşünecek. Oysa adabına göre sorulan sorulara, tecrübe ve bilgimizle nasıl birlik olup cevaplamaya çalıştığımızı dünya alem biliyor, yanlış anlaşılma olmasın. :)

Günaydın saygı değer arkadaşlarım, cevapları okuyunca, bilen bilmeyen birileri burada bilgimizi sattığımızı düşünecek. Oysa adabına göre sorulan sorulara, tecrübe ve bilgimizle nasıl birlik olup cevaplamaya çalıştığımızı dünya alem biliyor, yanlış anlaşılma olmasın. :)
Haklısın Uğur hocam. Cevap yazarken bu ihtimalide düşündüm ama dayanamadım yazdım. Neyse bizi bilen biliyor zaten,bilmeyen ve ücretle soru çözdürebileceğini düşünenler varsa ücretimizi öğrenmiş olsunlar belki ücretle soru çözdüremeyeceklerini anlamış olurlar.

Eskıden yiğit adamlar vardı, o yiğt adamlar yağız atlarına binip gittiler. Yine eskiden, sihirli kelimeler vardı, "lutfen, yardımcı olurmusunuz" bunun gibi. O yiğit adamlarla birlikte bunlarda kayboldu.

Son düzenleme:
Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,978
Son üye
food_eng_1952

Yeni konular

Geri