Kontrol Kalemi Logolu Bardak Yarışması

Murat

Site Yetkilisi
Yönetici
Site Yetkilisi
Yarışma sorusuna doğru cevap veren üyeler arasında yapılacak çekiliş ile 15 forum üyemizde "kontrol kalemi Logolu Bardak" hediye ediyoruz.

Yarışma sisteminde mutlaka bir soru belirtmek gerektiği için sembolik bir soru hazırladık

IMG_1803.JPG

Yarışmaya Aşağıdaki Linkten Katılabilirsiniz:
https://www.kontrolkalemi.com/forum/yarismalar/kontrol-kalemi-logolu-bardak-yarışması.19/

Sen kazanırsan söz veriyorum 1 kilo turist çayı göndericem :)
Helal olsun Murat Bey, ben de az önce katıldım formaliteden umarım bana çıkmaz, resmi olarak çıksa bile başka arkadaşa göndermenizi rica ediyorum. UZun zamandır yarışma etkinlik olmamıştı eski günlerimize mi dönüyoruz acaba :)?

Helal olsun Murat Bey, ben de az önce katıldım formaliteden umarım bana çıkmaz, resmi olarak çıksa bile başka arkadaşa göndermenizi rica ediyorum. UZun zamandır yarışma etkinlik olmamıştı eski günlerimize mi dönüyoruz acaba :)?

Yakında renkli ekran plc hediyeli yarışmalarımızda tekrar başlayacak.

:) Soru bir harikaydı... İpucu işe yaradı :) O değilde bizim logo hep o mu kalcak yoksa değişecek mi abilerim :) Farklı şeyler anımsatıyorda ilk görenlerde... Bende de var bardak da :)
a) Hayır,
b) Önce stokların bitmesi lazım,
Tombik tornavida mı? :D

:) Soru bir harikaydı... İpucu işe yaradı :) O değilde bizim logo hep o mu kalcak yoksa değişecek mi abilerim :) Farklı şeyler anımsatıyorda ilk görenlerde... Bende de var bardak da :)
Logo tasarımını yaparken ilk baş tornavida kısmının aşağı bakmasını düşünmüştük o daha sakat sonra vazgeçtik

Forum istatistikleri

Konular
128,130
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri