Kontrol Kalemi Logolu Bardak Yarışması

Logo tasarımını yaparken ilk baş tornavida kısmının aşağı bakmasını düşünmüştük o daha sakat sonra vazgeçtik
Abi içim acıdı gülmekten hala da gülüyom :) yazamıyom anammm

Bardakta önem verdiğim en önemli şey bardak sapının genişliğidir.

Tüm kalbur üstü bilgili tecrübeli üyelerimizden tek ricam bu yarışmaya katılmamaları hatta yaş sınırlamasıda getirilmeli bence. Sadece lisede okuyan yarışmacılar katılmalı ama ipucuda çok açıkca verilmiş. ;)

Tüm kalbur üstü bilgili tecrübeli üyelerimizden tek ricam bu yarışmaya katılmamaları hatta yaş sınırlamasıda getirilmeli bence. Sadece lisede okuyan yarışmacılar katılmalı ama ipucuda çok açıkca verilmiş. ;)
İyi de ben katıldım kendini imha butonu koymamışsınız ki (ki ayrı yazılır) basayım siz yok eder misiniz?

Sevgili öğrenciler siteye gelip ödevlerini abilerine yaptıracaklar, tekrar siteye uğramak akıllarına bile gelmeyecek , çayı manitalarıyla kafede içecekler , üstüne bizden kupa bardak :)

Malesef mesajların olduğu konularda yetkim olmadığı için müdahale edemiyorum. Fakat rapor ettim.

Çekiliş hediyesi bu forum için çok basit olmuş. Sanki sadece yarışma yapmış olmak için yapılmış. Çok komik bir durum bence.

Ne yani bardak isteyen var mı diye sorsalardı daha mı ciddi olacaktı ?
Türkiye'nin başkenti Ankara'dır değil mi ? diye sorsalardı kaç kişi bilecekti ?

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri