Kondanstör Yüksek voltaj patlaması

K.diyodun görevini ben de bilmiyorum zira dc güç kaynağı var. 12v ile aşağıdaki kon leri kullanabilirsin tabi ki.
post-176284-0-67963800-1462259340.jpg

Çok teşekkürler hocam verdiğiniz bilfilerden dolayı en kısa zaman da toplayıp burada neticesini yazacağım.. Kolloidal gümüş ün kanser gibi hastalıklarıda yenmek gibi bir başarısı var bunu da bi not olarak yazayım belki ihtiyacı olan birileri okursa inşallah şifa olur..

Peki sadece solunuyor mu yoksa güvenle içilebilir mi?

Ben iki aydır çaybardağının 4/1 kadar 1 yudum sabah akşam içiyorum.. Buharı solunarak akciğer kanserini yendiğini söyleyen bi dr un videosunu izlemiştim. 1-4 çay kaşığı günlük alımında sürekli alına biliyor.. Daha üstü terapi olarak görülüyor ama süre konusunda bilgi pek bulamadım..

Bu konuyu baska kullanim alanlarinda gordum.

Birde sunu soyleyebilirim her ne kadar antibakteryel isede gumus bir metaldir vucutta birikecek dozda alirsaniz metal zehirlenmesi yasarsiniz bu nedenle bir saglik sorununuz yoksa bence bu yontemle vücudunuza metal almayin.

Yontem basit gumus telden anlik yuksek akim gecirince tel partikullerine ayrilarak suya karisiyor. Bu uygulanacak. Ancak uygulanacak gerilim ve akim hakkinda net vir bilgim yok.

gümüş zehirli değil güvenli saf gümüş olması gerek alaşım olursa o zaman tehlikeli.

Adam emek harcamış butür bir cihaz üretmiş. Bizim işimiz başkasının ekmeğine taş koymak değildir. Emeği neyse karşılığı verilmelidir. Mühendisliğinde bir yemini olmalı böyle başkasının işini kopyalayarak biryere varamayız. Yanılıyorsam düzeltin saygılarımla.iyi çalışmalar.

Sent from my PRA-LX1 using KontrolKalemi Forumu mobile app

Söylediğinize katılmamak mümkün değil. Fakat söz konusu insan sağlığı olunca akan sular duruyor.. Daha açacak olursam ilaç firmaları insanların bu zaafından faydalanıyor.. İnsan arabasında bir sorun olduğun da cebindeki paraya bakar parası yoksa araba gittiği yere kadar der.. Veyahut evin damı akıyordur parası yoktur altına leğen koyar.. Fakat insan kendi hastalandığın da elindeki en kıymetli şeyin sağlığı olduğunu anlar ve diğer herşey maddi manevi değerini yitirir parası yoksa evini de satar arabasınıda satar sağlığına kavuşmak ister.. Bu zaafı kullanarak yüksek meblalar talep etmek ne kadar etik..? Söz konusu insanlara bir fayda sağlamak sa maksat deveden 10 deve kazanmak yerine maliyetinin üzerine biraz kar koyarak satmaya çalışsa benim fikrim sürümden daha çok kazanır.. Kaldı ki ben 12 bin tl yi hayatta veremem benim gibi binlerce kişi vardır.. Bu dünyanın kahrını çekenler zaten maddi durumu iyi olmayan lar, yine en çok hastalananlarda onlar. İnsanlığa bir iyiliktir böyle şeylerin gün yüzüne çıkması yaygınlaşması..

Henüz malzemeciye gidemedim.. Birde kafama takılan birşey oldu.. Kondansatör 100 v la 220 v kontatör ü çekebilirmi? Çekerse anlık 1 vuruştan sonra tekrar yükleme yapana kadar devreye girmeyeceğinden sistem açık olsa bile enerji iletmeyecek tir diye düşündüm..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Söylediğinize katılmamak mümkün değil. Fakat söz konusu insan sağlığı olunca akan sular duruyor.. Daha açacak olursam ilaç firmaları insanların bu zaafından faydalanıyor.. İnsan arabasında bir sorun olduğun da cebindeki paraya bakar parası yoksa araba gittiği yere kadar der.. Veyahut evin damı akıyordur parası yoktur altına leğen koyar.. Fakat insan kendi hastalandığın da elindeki en kıymetli şeyin sağlığı olduğunu anlar ve diğer herşey maddi manevi değerini yitirir parası yoksa evini de satar arabasınıda satar sağlığına kavuşmak ister.. Bu zaafı kullanarak yüksek meblalar talep etmek ne kadar etik..? Söz konusu insanlara bir fayda sağlamak sa maksat deveden 10 deve kazanmak yerine maliyetinin üzerine biraz kar koyarak satmaya çalışsa benim fikrim sürümden daha çok kazanır.. Kaldı ki ben 12 bin tl yi hayatta veremem benim gibi binlerce kişi vardır.. Bu dünyanın kahrını çekenler zaten maddi durumu iyi olmayan lar, yine en çok hastalananlarda onlar. İnsanlığa bir iyiliktir böyle şeylerin gün yüzüne çıkması yaygınlaşması..

Maalesef sonuna kadar haklısınız.Ama işte bu noktada ticaret devreye giriyor. Bu projeyi ifsa ettik diyelim e peki biz bu projeyi yapıp satmayı arzulamayacağız mı? Tamam hadi satalım peki fiyat olarak mahsettiginiz firmalar gibi bir fiyat çekmeyi planlamıyacağız mı? Kısır bir döngü Allah sonumuzu hayır etsin inşallah. Saygılarımla

Maalesef sonuna kadar haklısınız.Ama işte bu noktada ticaret devreye giriyor. Bu projeyi ifsa ettik diyelim e peki biz bu projeyi yapıp satmayı arzulamayacağız mı? Tamam hadi satalım peki fiyat olarak mahsettiginiz firmalar gibi bir fiyat çekmeyi planlamıyacağız mı? Kısır bir döngü Allah sonumuzu hayır etsin inşallah. Saygılarımla
Konu başka bir boyut kazanmaya başladı sanırım.. Angstrom gümüş adı altında 1 lt gümüş lü su 300 tl civarında satılıyor.. Maliyeti suyu satın alırsanız 10 tl civarın da varın hesabı siz yapın.. Bu fiyatlara satmaya çalışan insan lar insanlar hastalansın diye dua ederler.. Ben bunu yapıp youtube twitter gibi sosyal medya organlarında yayınlarsam sen yayınlarsan vampirlere fırsat vermemiş oluruz..

Forum istatistikleri

Konular
128,220
Kullanıcılar
450,007
Son üye
harunppp

Yeni konular

Geri