Kompanzasyon panosuna ekleme

S.a arkadaşlar sizlere bir sorum olacak bir panonun gücü yetmediği için giriş kompakt salteri ve bir iki sigortasının gücünü yükseltmek istiyorum ama bu Pano ya kompanzasyon da bağlı bu değişiklikler için kompanzasyonda değişiklik yapmak gerekebilir mi kısacası 40 a olan giriş kompakt salter ve Sigortaları 80 a yapmak istiyorum

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Eklemiş olduğunuz yüklerin karakterine göre,ilave yapmanız gerekecek.

kac gurup kondansatorun var gucun nekdar balayacagın yuk nekadar omık yukmu bunların hepsnı bılmek gerekır bısey soyleye bılmek ıcın

kac gurup kondansatorun var gucun nekdar balayacagın yuk nekadar omık yukmu bunların hepsnı bılmek gerekır bısey soyleye bılmek ıcın
çok haklı mevcut kompanzasyon ilavelere toleranslı yapılmış son haliyle bile sizi kurtarıyor olabilir.
siz panonuzun son haline getirin sayaç değerleri üzerinden yeterli mi değil mi tekrar buradan tartışırız

S.a arkadaşlar sizlere bir sorum olacak bir panonun gücü yetmediği için giriş kompakt salteri ve bir iki sigortasının gücünü yükseltmek istiyorum ama bu Pano ya kompanzasyon da bağlı bu değişiklikler için kompanzasyonda değişiklik yapmak gerekebilir mi kısacası 40 a olan giriş kompakt salter ve Sigortaları 80 a yapmak istiyorum

kompanzasyon panosunun röle ekranından gereken bilgiyi alabilirsiniz kaç kvar hangi yönde ihtiyacı olduğunu söyler

Mevcut kullanılan güç 35 a civarında Pano daki tüm kompakt ve sigortalar hepsi 40 a göre analizör kondansatörleri incelemek aklıma gelmedi sonradan aklıma geldi bu olay tekrar bakıp bilgi vereceğim bende 50 a civarına çıkarmak istiyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,954
Son üye
yulaf177

Yeni konular

Geri