Komitatör anahtar la 3w spot gurubu çalıştırma

Metehannn

Üye
Değerli ustaları.
10 Ad. 3w spotu komitatör anahtarla 5 er 5er ayrı ayrı çalıştırıyorum. Anahtarın birini yaktığımda ona bağlı gurup sönük yanıyor. Fakat ikinci gurubu açtığımda hepsi net yanıyor. Yani sönük yanan 5 spot diğer devreyi açtığımda normalleşiyor. Çözemedim naçizane fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim kolay

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Komütatör anahtardan fazı geçirdiğinize emin olun,komütatör anahtarınızı değiştirin yada ölçerek doğru çalıştığına ve bağlantıların doğru olduğuna emin olun,sönük yanan ilk grubun bağlantılarında bir problem sanırım nötr hattı sağlam bağlanmamış olabilir ,seri bağlı gibi çalışıyor ,ikinci hattı açınca bi şekilde tamamlıyor iki sırada düzgün çalışıyor, kolay gelsin.

Komütatör anahtardan fazı geçirdiğinize emin olun,komütatör anahtarınızı değiştirin yada ölçerek doğru çalıştığına ve bağlantıların doğru olduğuna emin olun,sönük yanan ilk grubun bağlantılarında bir problem sanırım nötr hattı sağlam bağlanmamış olabilir ,seri bağlı gibi çalışıyor ,ikinci hattı açınca bi şekilde tamamlıyor iki sırada düzgün çalışıyor, kolay gelsin.
Çok teşekkür ederim.

Forum istatistikleri

Konular
128,350
Kullanıcılar
450,202
Son üye
fredyss1

Yeni konular

Geri