Kombo Pedal Devresi

saftilki

Üye
kınayt oyununda kombo yapan bir devre bu devrenin net çizimini yapabilen varmı yardımlarınızı bekliyorum

ben buldum yalnız bulanıktı bende yazıcıya siyah beyaz yazdırdım net çıktı buraya kadar tamam klawyanın neresine bağlanacak onu bilmiyorum

Usta teşekkür ediyorum boş vaktimde ilk işim malzemeleri bulup bu devreyi yapmak olacak :)

Son düzenleme:
(örn) 3 tuşa birden basıldığında kombo yapıyorsa o 3 tuşun ayaklarına paralel bağlanır herhalde kardeşimde knayt oynuyor nasıl kombo yapıyorsa öğrenirim

iyide usb olayı çok farklı bir olay +5 volt -5volt 2 damar data sanırım klavya entegre sonrası işlem olabilir ama o iletken yollarda öyle birşeyki lehim yapmak mucize olur ne dersiniz

iyide usb olayı çok farklı bir olay +5 volt -5volt 2 damar data sanırım klavya entegre sonrası işlem olabilir ama o iletken yollarda öyle birşeyki lehim yapmak mucize olur ne dersiniz

O klavyenin lehimden sonra çalısacagını sanmıyorum.

Su an elimde bozuk bir klavye var ve bunun içine baktıgım zaman çok sıkışma ve kullanışsız bir hal alcak.

Düzgün bir şey için epey ugrasmak gerekicek.

Benim elime su an 1-8 combo pedal geçti bir yerden fakat pek işime yaramıyor. Zaten priest oynuyorum :)

üstat şu olabilir ama, çift klavya 1. klavya asıl klavya 2. klavya ise tamamen dağıtılıp o 3 tuş yollarına işlem yapıldıktan sonra tuşların filmi katlanarak bir kutu içerisine yerleştirilip tuş ayaklarının kabloları pedela girilebilir ben çift klavya ile denedim çalışıyor tekken de combo iki kişi ile 2. klavye usbli :rolleyes:ufukta ışık varrr ucundada mani

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri