Kombi ve termostatlar

paylaştığım şema sizin kombinize aiittir. Bağlantıyı yapıp termostada göre ayarlarını yükleyeceksiniz. Sıkıntı olacağını zannetmiyorum.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
rf 6001 alıcak olanlar 3 kere düşünsün derim.hassas bi cihaz değil.ölçümlerde yanılma baya yüksek.kalibre edilebiliyor fakat hassaslık konusunda baya bi kötü.Mikrodalga fırın cihazın sinyalini etkiliyor.alıcı ile termostat arasında baglantı kopuyor.hele termostatı kazara yere falan düşürmeyin kesinlikle.pil yuvası kapagının tırnakları kırılıyor.onun da çözümü bantlamak ama temazsızlık oluyor.onun çözümü de alıcı üzerinde aynı pil kapagından var.pil ayagını ona takarak kullanılabiliyor oda kırılırsa işi bitti.

Merhaba arkadaslar,

Termostatin montajini yapamadim cunku garanti disi kalacagini soyluyorlar. Gelin siz takin diyorum baska marka takmayiz simdi diyorlar.
Ben mecburmuyum arkadasim eca termostata 200tl vermeye.Ne yapacagim simdi bilemedim illa zivanadan cikacaz yani illa.

Merhaba arkadaslar,

Termostatin montajini yapamadim cunku garanti disi kalacagini soyluyorlar. Gelin siz takin diyorum baska marka takmayiz simdi diyorlar.
Ben mecburmuyum arkadasim eca termostata 200tl vermeye.Ne yapacagim simdi bilemedim illa zivanadan cikacaz yani illa.
Ne yazık ki bütün firmalar bu şekilde dayatmacı olarak çalışıyor. Garanti bitim sürecine kadar kombi su sıcaklık kontrolü garanti sonrası oda termostadı:)

Biliyormusunuz , elektrikten pek fazla anlamam....

28 tl verdim bir elektrik marketten TERMOSTAT aldım.
Kombinin içini açtım...
klemenslerden 2 tanesi kısa devre yaptırılmış gördüm.
Termostat çıkışlarını bu 2 klemense taktım.

Ve

Kombiye termostat takmış oldum...
2 yıldır kullanıyorum.....sorun yok yani...

merhaba. özel mesaj yazamıyorum o yüzden buraya yazyorum.
''demirdöküm - nitron'' model kombim F-5 (hava akış problemi) arızası sık sık veriyor. sonra kendiliğinden düzeliyor..
servis geldi kart arızalı dedi,kartı değiştirdi fakat emin değil.. 1 gün böyle kalsın sorun çıkmazsa yeni kart kalır dedi.
fiyatı 320 TL.

sakarya- izmit- yada istanbul'da kartı tamir yaptırabilecegim tavsiye edeceginiz yer varmıdır ve kart tamirine garanti veriyorlarmı ?

''demirdöküm - nitron'' model kombim F-5 (hava akış problemi) arızası sık sık veriyor. sonra kendiliğinden düzeliyor..
servis geldi kart arızalı dedi,kartı değiştirdi fakat emin değil.. 1 gün böyle kalsın sorun çıkmazsa yeni kart kalır dedi.
fiyatı 320 TL.

sakarya- izmit- yada istanbul'da kartı tamir yaptırabilecegim tavsiye edeceginiz yer varmıdır ve kart tamirine garanti veriyorlarmı ?

yardımcı olursanız sevinirim..

- - - Updated - - -

fiyatı 320 TL.

yardımcı olursanız sevinirim..

fiyatı 320 TL.

sakarya- izmit- yada istanbul'da kartı tamir yaptırabilecegim tavsiye edeceginiz yer varmıdır ve garantilimidir ?

fiyatı 320 TL.

sakarya- izmit- yada istanbul'da kartı tamir yaptırabilecegim tavsiye edeceginiz yer varmıdır ve garantilimidir ?

usta servislerin öyle kombinin beyni yanmış yok kartı yanmış tamir olmaz felan demelerine fazla itibar etme servisler genelde hep müşteriyi öpmeye çalışıyor oy züden internette araştır kombi kart tamiri diye yapan firmalar var isatnbul karaköyde...

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,974
Son üye
umitseyhan

Yeni konular

Geri