knipex fonksiyonlu pense yorumlarınız?

korkmaz_design

Yönetici
Yönetici
Yönetici
arkadaşlar aşağıda paylaştığım penseyi almayı düşünüyorum sizce kullanması nasıl olur.Fabrika ortamında kullanılacak pensede tek düşüncem yaylı kısım ilerde sorun çıkartırmı ?
genellikle yanımda kontrolkalemi ve klemens tornavidası oluyor fonksiyonlu olması kullanışlı gibi geldi?

Knipex 1396200 Vde Elektrıkçı Pensesi Yaylı
1386200 versiyonu var oda yaysız ama fiyatı 50tl kadar fazla

İzeltaş'ın böyle bir ürünü varmı?
1396200-01-3.jpg

bende knipex takim var 20 yaşinda kimseye değil kullanmak el surdurmem yankeski ile biyiklarını duzeltebılecek durumda kullanmamişsın dıyenlere 8 yıl çalışırken 12 yıl emeklılığımde devamlı yanımda çantamdaydı yanı kullandım bu aralar kullanmıyorum açikcası kiymetını bilene hedıye etcem

9 yıldır pırıl pırıl kullandığım knipex takımım dan yan keskimi bi anlık hata ile kısa devreye maruz bıraktım.
Biraz ağzı bozuldu çok üzüldüm.
Ama bir takım daha alacağım inşallah ilerleyen zamanlarda.

arkadaşlar aşağıda paylaştığım penseyi almayı düşünüyorum sizce kullanması nasıl olur.Fabrika ortamında kullanılacak pensede tek düşüncem yaylı kısım ilerde sorun çıkartırmı ?
genellikle yanımda kontrolkalemi ve klemens tornavidası oluyor fonksiyonlu olması kullanışlı gibi geldi?

Knipex 1396200 Vde Elektrıkçı Pensesi Yaylı
1386200 versiyonu var oda yaysız ama fiyatı 50tl kadar fazla

İzeltaş'ın böyle bir ürünü varmı?
güzel alet her şey var

Benim gibi yap onların yanına birde normal bir kargaburun al bence bu alet cepte taşımak için büyük duruyor işlevinin fazla olması çok sık kullanmadık ca ise yaramıyor benim arıza çantamda her türlü malzeme var ama cebimde kargaburun klemens tornavidasi kontrol kalemi sabit gezer knipexin kalitesi tartisilmazdir bu arada

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,904
Son üye
teknikbilimlers31

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri