Klimadan Kötü Koku Geliyor.

joker39

Üye
Klimalı ortamda içilen sigaradan dolayı klimadan kötü kokular gelmeye başladı çözümü olan varmı acaba.???

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
filtreleri çıkartın sabunla yıkayın gerekirse kokuyu gidermek için ıslak mendil filtrelerin üzerine birer tane yapıştırın gerçi güzel koku verme süresi az ama yinede gelen sigara kokusunu sindirir

Filtreleri temizlemek yetmeyebilir klimanın iç ünitesinin de temizlenmesi gerekir klima malzemeleri satan bir yerden klima temizleme sıvısı al bence, kullanımı biraz deneyim gerektirir cilde teması tahriş eder biraz yani dikkatli kullanılması gerekir filtrelerin olduğu yerdeki metal kısmıki burası alüminyum ve soğuk havanın oluştuğu ve fan yardımıyla ortama aktarıldığı yerdir pislenir ,periyodik bakımının yapılması gerekir yılda en az ikidir,

antibakteriyel iç ünite temizlik sıvısı ile ,klimanızın iç ünitesini temizlerseniz,kötü koku kalmaz.klima sigara içilen ortamda yoğun çalışıyorsa yılda 2 defa yetmez.2 ayda bir tekrarlamanız gerekir.

Dün bir mağazada klima parfümü gördüm. İçine yerleştiriliyor herhalde..

Merhabalar,
benzeri şikayetler için özel kimyasallar mevcut.Bakteri ve kötü kokuların dezenfektasyonlarında güvenilirlikle kullanabilirsiniz.tahriş edici yada zararlı hiç bir etkisi yok.M.G.B 'si mevcut.özellikle kurumlarda kullanıyoruz ve sürekli olumlu tepki alıyoruz.ihtiyaç halinde firma ile bağlantınızı sağlayabilirim.

kolay gelsin

Yardımlarınız için teşekkürler bu kimyasal olayı iş görür gibi görünüyor kendim bu işi becerirmiyim bilmiyorum deneyeceğim artık olmadı servis çağıracam. :)

arabalar icin piyasada satılan sozde klima temizleme urunleri bu konuda ise yarar mi?

Forum istatistikleri

Konular
128,240
Kullanıcılar
450,049
Son üye
elm3ss

Yeni konular

Geri