klima

selam kolay gelsin herkese samui isimli 12 lik klimanın ana kartı arızalı piyasada akıllı kart adlı her markaya uyumlu kart satılıyor ben daha önce hiç takmadım acaba daha önce bu karttan montaj yapan arkadaşlar varmı bana yardımcı olabilirmisiniz şimdiden teşekkürler

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
merhabalar,
adı geçen kartları sürekli kullanıyorum.şu ana kadarda hiç bir sıkıntı yaşamadım.klimaların yapısına göre sadece ısıtma soğutma seçiminde selenoid bobinin beslemesi ile alakalı sıkıntı çıktı onuda kart üzerinde tadilat yaparak çözümledim..kolayca uygulayabileceğiniz bir çözüm ortağı malzeme olarak kullanabilirsiniz.sıkıntı yaşayacağınızı zannetmiyorum.montaj klavuzu zaten içlerinde mevcut.

kolay gelsin

merhabalar,
adı geçen kartları sürekli kullanıyorum.şu ana kadarda hiç bir sıkıntı yaşamadım.klimaların yapısına göre sadece ısıtma soğutma seçiminde selenoid bobinin beslemesi ile alakalı sıkıntı çıktı onuda kart üzerinde tadilat yaparak çözümledim..kolayca uygulayabileceğiniz bir çözüm ortağı malzeme olarak kullanabilirsiniz.sıkıntı yaşayacağınızı zannetmiyorum.montaj klavuzu zaten içlerinde mevcut.

kolay gelsin
o tadilat kısmını artık gönderirsin bizede değilmi kardeşim....
not:bu kartlar bazen bazı modellerde yatay kanat motorunu çalıştırmıyabiliyor ayrıca
bazı modellerde iç fan motoru tako lu şekilde üretilmişler gerci akıllı kartlarda tadil edildi tako girişi olan modeller çıktı ama bazen tako çalışmıyor buda bilginize...

Merhabalar,
Hakan abi ya valla kalbimi kırdın...:eek:
QD-U11A nın tadilatını yaptığım resimleri sana yollarım..sen bu güne kadar ne istedinde olmaz dedim..haklısın takolu olmayan modellere henüz tadilat yapmadım.fakat yakındır onlarada çözüm üretmek biraz zaman alır ama çözülmemesi olanaksız değil.bu konuda direk üretici firma ile yazıştım sanırım orjinal olarak çok yakında piyasamızda olur.uzak doğulular her ne kadar kendilerine çalışsada aslında bize çalışıyorlar.en güzelide dinlemeyi biliyorlar..:D

kolay gelsin..

Forum istatistikleri

Konular
128,208
Kullanıcılar
449,987
Son üye
mavcil19

Yeni konular

Geri