Kende alanımdan sapıyorum! Öneriniz nedir ?

engin0808

Üye
Meraba, Ben mak. müh. okuyorum ama pic programlama c dili Assembly , uydu iletişimi, rf devreler ....... vs. derken sonunda elektronikçi olup çıkcam.her bir bilgi diğerine gebe..öğrendikçe daha fazlasını örenmek istiyo insan. öneriniz nedir. kendi alanımamı dönmeliyim yoksa bunlarda gerekli olabilirmi ?

Birden fazla konuda uzmanlık hatta bir bilimin bütün disiplinlerinde dahi uzmanlaşmak oldukça zordur. Tavsiyem piyasa şartlarında bir dala hakim olmanız, akabinde ihtiyaçlarınıza göre yan dallarda uzmanlaşmaya çalışmanızdır. Bir dalı omurga seçmelisiniz ama. Mekatronik sizin için olumlu görünüyor.

Birden fazla konuda uzmanlık hatta bir bilimin bütün disiplinlerinde dahi uzmanlaşmak oldukça zordur. Tavsiyem piyasa şartlarında bir dala hakim olmanız, akabinde ihtiyaçlarınıza göre yan dallarda uzmanlaşmaya çalışmanızdır. Bir dalı omurga seçmelisiniz ama. Mekatronik sizin için olumlu görünüyor.

tam olarak istediğim buydu galiba Mekatronik tam bana göre gerçektende. yazın kendimi geliştirmeyi düşünüyorum. hangi kısımlara yoğunlaşmalıyım ?

ROBOT KOLLARDAN BAŞLAYA BİLİRSİN.TAM SANA GÖRE..

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri