Keb sürücüye nasıl bağlanırım?

iso419 dostum birde hangi keb e bağlanmak istiyorsun acaba, keb f4 mü keb f5 mi. aslında iki modelede anı program ve aynı kablo ile bağlanıyorsun. sadece merak etiğim için sordum. bağlanmak için cihazların üzerindeki panellerin haberleşme özelliğine sahip olan modellerde olmalı F4 ve F5 modellerin ikisindede normal panellerde var

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
arkadaşım kusuru bakma iletini görmedim öncelikle keb inverterin programını açıyorsun ve sol üst köşede aç ikonunu tıklayıp sana gelen parametreleri ekrana çağırıyorsun ve zaten parametrelerin gelmesi ile kırmızı oklarla download ve upload çıkacaktır. ne istiyorsan yapabilirsi fakat indirme ve yükleme de kontrol uçları takılı olmayacak kolay gelsin.

arkadaşım kusuru bakma iletini görmedim öncelikle keb inverterin programını açıyorsun ve sol üst köşede aç ikonunu tıklayıp sana gelen parametreleri ekrana çağırıyorsun ve zaten parametrelerin gelmesi ile kırmızı oklarla download ve upload çıkacaktır. ne istiyorsan yapabilirsi fakat indirme ve yükleme de kontrol uçları takılı olmayacak kolay gelsin.

kontrol uçları derken dijital girişlerin olduğu soketlerdenmi bahsediyosn birde ben yükleme yaparken password hatası veriyor 440 diyor giriyorum ama bir türlü download edemedim

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Geri