Keb F4 Tipi İnverter Hakkında

rapstar075

Üye
Merhaba arkadaşlar Keb marka F4 type inverterlere parametre yüklenmesi bilgisayar üzerinden yapılabiliyor mu ? Yapılabiliyorsa programını nereden bulabilirim yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Evet yükleniyor
Programı keb.de sitesinden indirebilirsin

KEB COMBİVERT programı ile başarabilirsin.arkadaşın dediği gibi internetten indirebilirsin programı.ayrıca servisindende bilgi alabilirsin .istanbul da TEPEKS firması ile irtibata geçebilirsin.tamirat ve teknik servisi gayet iyi

Yorumlarınız için teşekkür ederim..demo olan yazılımı indirdim aklımda şu soru işareti var siemensin usb to rs 485 kablosuyla program atma işlemini gerçekleştirebilir miyim..deneyimli olan arkadaşlardan yardım bekliyorum

keb bağılantı.JPG

keb com portlu haberleşme unitesi kullanacaksınız.
Saygılarımla

yorumunuz için teşekkür ederim kitapta yazdığı şekilde bağlamıştım ama bilgisayarla bir türlü haberleştiremedim baud rate ayarlarınıda yaptım olmadı..elimdeki yazılım combivis 5 demo ondan dolayı olabilir mi acaba

Demo olması önemli değil
Demo programı kısıtlamaları sadece bazı parametreleri göremessiniz ve değiştiremezsiniz
Normalde bağılanır.
Com,bağılantı,ve adres ayarları önemli.
Normalde programı kurup bağılanmaya çalışırsanız adresleme standart 5 e kadar
Eğer sürücü adresi 5ten daha yüksek ise bağılanamazsınız.
Saygılarımla.

Forum istatistikleri

Konular
128,188
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri