Keşifte sorulacak sorular nelerdir

fatihli

Üye
Arkadaslar Merhaba,
Elektrik mekanik taahhüt firmasinda işe basladim, daha once otomasyonda calismistim taahhut cok bilmem,yarin bir projeden cagirdilar villa sitesi ben gidicem satisci olarak, ruhsat projesi varmis ,temeli yeni atiyorlarmis, ben ne sorular sormaliyim lutfen birkac cumlede olsa yardim, dua ederim cok.

Fatihli işi sen mi yapacaksın başkasımı onu anlayamadım? Temeli yeni atılıyorsa projeden iyi anlaman lazım. Projeye göre temel topraklama topraklama ölçümü planşe atımı atılan boruların tesisata uygunluğu vb konulara dikkat edilmeli diye düşünüyorum.

Fatihli işi sen mi yapacaksın başkasımı onu anlayamadım? Temeli yeni atılıyorsa projeden iyi anlaman lazım. Projeye göre temel topraklama topraklama ölçümü planşe atımı atılan boruların tesisata uygunluğu vb konulara dikkat edilmeli diye düşünüyorum.
Yo ben calisanim satişci gibi, pek anlamam calistigim firma yapacak, ben sadece ilk gorusmede projeleri alip gelcem sadece sormam ogrenmem gerekn birkac birsey rica ediyorum

Senin ne sorman gerekeni seni gönderen firma sana söylemek zorunda. Sen kafadan ne söyleyeceksin ki? firma memnun olsun.

Forum istatistikleri

Konular
128,180
Kullanıcılar
449,947
Son üye
aleynasari

Yeni konular

Geri