Kaset Adaptör

ptcrcp24

Üye
konuyu nereye açacağımı bulamadım. yanlış yere açtıysam özür dilerim....

arkadaşlar kolay gelsin hepinize.
benim kaset adaptörle ilgili bi sorunum var.
kaset adaptörü evde wolkmann taktığımda gayet güzel çalışıyor.
fakat araba teibine taktığımda enstrumanların sesi süper ama sanatçının sesi arkadan eko gibi geliyor derinden geliyor. bilmiyorum anlatabildimmi sorunumu. acaba neden kaynaklanıyor olabilir. cevaplarınıza geç yanıt verirsem şimdiden özür dilerim. yardımlarınız içinde şimdiden teşekkürler.....

Araba teybinin ayarlarından kaynaklanıyor olabilir. Karoke özelliğine benziyo anlattiğin olay. Ama araba teyblerinde oluyomu bilmiyorum.

arabam hyundai kendi orjinal teyibi üzerinde açma kapama düğmesinden başka hiç bir ayar yapılamıyor. ekolayzer da dahil olmak üzere. çözemedim bir türlü. yardımın için saol

araç teybinde kullanılan kristalden kaynaklanıyor olabilir veya kaset mekanizması kristale tam temas etmiyor veya temas ediyor ekseni uyuşmuyor olabilir

o sistemlerde kullanılan kristaller baskı üzerine çalışır eğer uygun baskı oluşmaz ise kristalden tam verim alınmaz.

baskıdan kastım o kristaller elektrik enerjisini titreşime veya titreşimi elektrik enerjisine dönüştürür.

teşekkürler bilgilerin için sir silver. yani servise gittiği zaman bu sorunu halletmem lazım.

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,975
Son üye
yamanelektronik2023

Yeni konular

Geri