Kartlı Geçiş Sistemime Uygun Kilit Mekanizması

gok_tan

Üye
arkadaşlar merhaba

elimizde bir kart okuyucu sistem vardır. teknik detaylar var fakat konuya cok hakim olmadığımız için yazmıyorum istenildiği durumda sorulan sorulara cevap verebilirim. bu sistemi koyacağımız yere uygun kapıda yaptırdık fakat kilit mekanizmalarını almadık. sistemi bina içinde kullanacaz. kullanılacak kapının yaklaşık ağırlığı 50 kg. bu sisteme monte edebileceğim kilit sistemi önerisi verebilecek olan varmı???? yanlış bilmiyorsam mıknatıs sistemide oluyor onla ilgilide önerilerinizi bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim.

s.a elektro manyetik kapı klitleri olabileceği gibi daha basit elektrikli kapı klidide işini görür hem daha az maliyetli bir çözüm olur senin için

biz interlock kapılarda kullanıyoruz hepsi kart okuyucu ile açılıyor elektrikli kilit karşılığı diye geçiyor birde mıknatıslı olanları var . MAKFA ELEKTRONİK MÜHENDİSLİK İnternet sitesine bakabilirsin.

kapınız nasıl acaba? yana kayar kapımı? normal ev kapıları gibi mi açılıyor?

bu konuda açtığım konu üzerine bir arkadaştan kilit olarak sıradan apartman otomatiği kullanma tavsiyesi almıştım. basit ama etkili bir fikir, eğer maliyete önem veriyorsanız böyle birşey olabilr ama yok daha komplike birşey diyorsanız sadece kapı kilidi satan siteler var bir iki tanesine rastlamıştım çok değişik kilit sistemleri var ama parası da ona göre

şifreli, kartlı geçiş kapı sistemi. yıl sonu counter. headshoot

Kapı kilidi olmaz arkadaşım. Hem kart geçiş sistemi hemde kapı kilidi çelişki var..
Madem kart geçiş varsa oraya turnike koyman gerekir + bide kamera kartı çekenin fotoğrafını çekmek için..
O kapıdan 1 kart okutulup 7285 kişi geçmeyeceği ne malum? :eek:

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,961
Son üye
omr70

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri