Kantinimiz için kamera sistemi

K.G.

Üye
Kantinimiz için; güvenlik ve iş takibi maksadı ile kullanılacak bir kamera sistemine ihtiyacımız var. Sizlerin de tecrübe ve fikirlerinden yararlanmak isterim. Kameraların yüzleri ayırt edebilmesini mümkün ise de paraları ayırt edebilmesini istiyoruz. Satış bankosunda ses kaydı yapılabilmesi güzel olur. Tabii çok fiyat farkı oluşturmazsa daha uzun kayıt süresi için hareket olduğunda da kayıt yapma özelliğinde olabilir. Öğrencilerin oturma kısmına ve satış kısmına yerleştirmek istiyorum. Sanırım paranın da ayırt edilebilmesini istediğimden satış bankosu kısmına iki kamera gerekebilir. Kameraların maliyeti uygun olursa mutfak kısmına da düşünülebilirim. Faydası olabilir diye örnek fotoğraf paylaşıyorum.

Kameracılara sorduğum fiyatlar yüksek geldi, malzeme tedariği için nete bakıyorum. Gerek keşif gerekse malzeme seçimi konularında fikirleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Not: Kantinin giriş kapısı masaların olduğu bölümde, cam kenarındaki masaların yanında. hem girişi hem de oradaki hareketleri takip etmek istiyorum.

91b8c5d5-4afc-4645-a545-efa98d31cc8d.jpg
9458938f-418e-4ee9-bad3-84650b10cf0b.jpg
67482331-c484-40a7-a649-688acccc90f8.jpg

Paraların döndüğü alana 3.6mm 2mp doom kamera takabilirsiniz. Ayrıca gene satış kısmına 3.6mm 2mp kamera takarsanız o alanıda görecektir. Masaların olduğu alana da 2.8 mm 2mp kamera takarsanız her tarafı görürsünüz. Tavanda merkezi bir noktaya da ses kayıt aparatı takarsanız bütün alanda ki sesleri duyabilirsiniz. Size 500 GB'lık bir HDD 15 Gün kayıt süresi verecektir. Kayıt ayarlarını düşürmeseniz bile bu süre size yeter. Fiyat olarak da Kameralar, Kayıt Cihazı ve HDD tahminen 350 $ olur. Umarım faydalı olur.

Paraların döndüğü alana 3.6mm 2mp doom kamera takabilirsiniz. Ayrıca gene satış kısmına 3.6mm 2mp kamera takarsanız o alanıda görecektir. Masaların olduğu alana da 2.8 mm 2mp kamera takarsanız her tarafı görürsünüz. Tavanda merkezi bir noktaya da ses kayıt aparatı takarsanız bütün alanda ki sesleri duyabilirsiniz. Size 500 GB'lık bir HDD 15 Gün kayıt süresi verecektir. Kayıt ayarlarını düşürmeseniz bile bu süre size yeter. Fiyat olarak da Kameralar, Kayıt Cihazı ve HDD tahminen 350 $ olur. Umarım faydalı olur.
HD kayıt yaparak 500 GB hdd ile 15 gün kayıt mı yapıcaksınız !

HD kayıt yaparak 500 GB hdd ile 15 gün kayıt mı yapıcaksınız !

FPS'leri düşürerek kayıt süresini uzatabilir demek istedim. Detay vermediğim için böyle bir soru sormanız normaldir. Teşekkürler.

FPS'leri düşürerek kayıt süresini uzatabilir demek istedim. Detay vermediğim için böyle bir soru sormanız normaldir. Teşekkürler.
dostum arkadaş alınan verilen parayı ayırt etmek istiyor bu durumda görüntü kalitesi ve fps düşürülmez aksine mümkün olan üst değerlere çekilip Hdd kapasitesini yükseltirsin para tespiti yapacak kullanıcıda biraz paraya kıyacak üç kuruşa beş köfte olmaz

merhaba özellikle dvr kayıt cihazı orta kalitede olmalı en az 1tb 7/24 harddisk 3.6 mm 2mp dome yada bullet kameralar ile işini çözersin burda önemli olan kaliteli yada orta kaliteli marka ve ürünler kullanman ortalama 350 ile 380 dolara orta yollu istediğin sistemi yapabilirsin

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,965
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri