Kantinimiz için kamera sistemi

Konusu 'Güvenlik Sistemleri' forumundadır ve K.G. tarafından 19 Şubat 2018 başlatılmıştır.


 1. K.G.

  K.G. Üye

  Katılım:
  26 Kasım 2013
  Mesajlar:
  6
  Beğenilen Mesajları:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Cinsiyet:
  Bay
  Meslek:
  Elektrik-Elektronik Müh.
  Kantinimiz için; güvenlik ve iş takibi maksadı ile kullanılacak bir kamera sistemine ihtiyacımız var. Sizlerin de tecrübe ve fikirlerinden yararlanmak isterim. Kameraların yüzleri ayırt edebilmesini mümkün ise de paraları ayırt edebilmesini istiyoruz. Satış bankosunda ses kaydı yapılabilmesi güzel olur. Tabii çok fiyat farkı oluşturmazsa daha uzun kayıt süresi için hareket olduğunda da kayıt yapma özelliğinde olabilir. Öğrencilerin oturma kısmına ve satış kısmına yerleştirmek istiyorum. Sanırım paranın da ayırt edilebilmesini istediğimden satış bankosu kısmına iki kamera gerekebilir. Kameraların maliyeti uygun olursa mutfak kısmına da düşünülebilirim. Faydası olabilir diye örnek fotoğraf paylaşıyorum.

  Kameracılara sorduğum fiyatlar yüksek geldi, malzeme tedariği için nete bakıyorum. Gerek keşif gerekse malzeme seçimi konularında fikirleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

  Not: Kantinin giriş kapısı masaların olduğu bölümde, cam kenarındaki masaların yanında. hem girişi hem de oradaki hareketleri takip etmek istiyorum.

  [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş