kamera görüntüsünün tv ye aktarımı hakkında yardım

arkadaşlar benim yapmak istediğim bir küçük proje var bu konuda yardım etmenizi rica edecektim
binanın girişine kamera koymayı düşünüyorum ve bu kameranın görüntüsünü evimde izlediğim tv ye
bağlıcam çalışma şekli şöyle olucak dışardan benim dairemin ziline basıldığında evde televizyon izlerken
tv kendisi av moduna geçecek ve bende görüntüyü izledikten sonra kumandamdan normal görüntüye
geçicem bukadar teşekkürler

Bina girişine kamera koyup kablosuz tv vericisne bağlarsanız evinizdede tv vericisinin frekansına ayarladığınız kanala basarsanız kapı önünü görmüş olursunuz. Otomatik geçme yerine siz o kanala kumandayla geçersiniz en hızlı kolay yöntem. Binadaki diğer dairelerde televizyonlarının bir kanalını tv vericisine ayarlarlarsa onlarda kapı önünü görmüş olurlar.
Sadece kendiniz görmek istiyorsanız kameradan televizyonunuzun skart girişine video kablosu çekerseniz yeterli olacaktır. Seside dinlemek isterseniz audio video kablosu çekmeniz yeterli olacaktır.
Kendim yapmayı düşünüpte zaman bulamamaktan yapamadığım projedir. İsteyenlere özelden daha fazla detay verebilirim.

Selamlar.

bağlıyacağın televizyonun scart bağlantı şemasını indir.
video ve audio bağlantılarını yap.
kapı zilindende skart tetiklemesine
teeik göndert
işlem bitmiştir...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,968
Son üye
ibrahimkalebayir38@gmail.