Kablosuz klavyeyi kablolu yapmak! Yardımcı olur musunuz?

ugurexe

Üye
Arkadaşlar bu Dell km632 kablosuz klavye beyni. algılayıcı kayboldu. bunu usb kablo ile kablolu yapmak istesem nerden lehimlemem gerekir yardımcı olabilir misiniz?
IMG_2100.JPG

YouTube videoları var boarda bakarak söyleyemem ,şu şekilde arama yapın wireles keyboard convert wired keyboard(marka model yazın gerekirse).

YouTube videoları var boarda bakarak söyleyemem ,şu şekilde arama yapın wireles keyboard convert wired keyboard(marka model yazın gerekirse).
Burada anlatılan sadece pilleri iptal edip usb enerjili çalıştırma, soruna çözüm getirmiyor.

Benim çözümüm yani başıma gelseydi yapacaklarım; firmayla irtibata geçerim, sadece alıcı satışı varsa link veya model bilgisini temin etmeye çalışırdım. Logitech firmasının bu şekilde kayıp alıcılar için yeni nesil nano alıcı satıyor, hem 6 cihazı destekliyor (klavye - mouse).

logitech oyun kolumun nano alıcısı için iletişime geçmiştim ve 4 günde hollandadan göndermişlerdi, şansını dene derim dell'in Tr temsilciliği de vardır.

logitech oyun kolumun nano alıcısı için iletişime geçmiştim ve 4 günde hollandadan göndermişlerdi, şansını dene derim dell'in Tr temsilciliği de vardır.
Evet bu aklımdan çıkmıştı, ilk ben de başka yerde Logitech firmasının bir kereye mahsus ğcretsiz gönderdiğini okumuş ve temasa geçmiştim. Aynı şekilde yenisi kargo olarak gelmişti, çok memnun kalmış ve teşekkür e-postası yazmıştım. Politikaları değişmediyse (ki değiştiğini sanıyorum, artık nano alıcı satılıyor rahatlıkla bulunuyor)aynı anlayış devam ediyordur.

BAzı markalar sadece eski yıllarda kurulmuş olmak ve günümüze gelmekle, dünyaca bilinir tanınmakla değil satış sonrası verdiği hizmetlerle büyük ve adını unutturmaz olur.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri