Kablo tavası

MERHABA ARKADAŞLAR,
kablo tavası seçimi yaparken tavanın genişliği nasıl hesaplanıyor ?

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
varsayalım, yemek yapıyorsun. elindeki tavaya on yumurta kırabilirsin ama sen evde iki kişisin ve 4 yumurta karnınızın doyması için yeterli. sence tavaya kaç yumurta kırmalı? hani diyorum, kablo tavası diyorum, içine acaba kaç tane kablo koyarım diyorum?

varsayalım, yemek yapıyorsun. elindeki tavaya on yumurta kırabilirsin ama sen evde iki kişisin ve 4 yumurta karnınızın doyması için yeterli. sence tavaya kaç yumurta kırmalı? hani diyorum, kablo tavası diyorum, içine acaba kaç tane kablo koyarım diyorum?
Büyük alınırsa seneye de giyilir üstadım bizde ayakkabı ve kıyafetler 😀. Bizde de kablo tavalari başta boş olur. Ondan sonra eline kabloyu alan tavaya bağlar. Nefes alacak yer kalmaz tavada.

Büyük alınırsa seneye de giyilir üstadım bizde ayakkabı ve kıyafetler 😀. Bizde de kablo tavalari başta boş olur. Ondan sonra eline kabloyu alan tavaya bağlar. Nefes alacak yer kalmaz tavada.

Bunun yasligi da var bastonda almak gerekir içlik vs gibi .

Google amcam sormak gerek çok işlerden anlar
Tava işindende anlar .

Yaşlılık google amcam ara sıra sapitiyor tam anlatmak gerekir tavalari şaşırıyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,154
Kullanıcılar
449,897
Son üye
alcaponee

Yeni konular

Geri