Jeneratör elektrik üretmiyor

emregul903

Üye
Hayırlı akşamlar. Yamaha et950 model jeneratör elektrik üretmiyor peder kettle su ısıtıcısı bağlamış denemek için daha elektrik alamıyorum. Jeneratörün gücü 950 watt . Problem ne olabilir acaba ?

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.

paskomya

Profesyonel Üye
arkadaşım kartı filan var mı? söküp baktın mı? yanık patlak bir şey var mı? belki koruma sigortası atmıştır. soruyu öyle bir soruyorsunuz ki, servise götür dediğimizde bizlere kızıyorsunuz.

karakedim

Üye
Servise götürmeden önce yapabileceğiniz tek şey aşırı yüklenme neticesi stop etme durumunda kullanım kılavuzundaki talimatlara uymaktır. Marka modele göre bu değişkenlik arzeder.

zeybek

Onursal Üye
Onursal Üye
Uyartım akımı/mıknatıslaması varmı, sargılara DC 12 veya 24 volt dc vermek gerekebilir.

Konu Sah

emregul903

Üye
Devre üzerinde bi düğme vardı basınca düzeldi ilginiz için çok teşekkür ederim.

paskomya

Profesyonel Üye
Devre üzerinde bi düğme vardı basınca düzeldi ilginiz için çok teşekkür ederim.
bak genç adam, o jeneratör, 950 watt dediğin gibiyse sadece aydınlatmada kullan veya bilgisayar çalıştır veya tv izle öyle elektrikli su ısıtıcısı, ütü, elektrik süpürgesi filan sakın kullanma, kullandırtma. bir dahakine bu kadar şanslı olmayabilirsin.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
118,143
Kullanıcılar
429,582
Son üye
nonamez

Yeni konular