itüpsat 1 ilk TÜRK uydusunu uzaya yolladı

alfa romeo

Beyinci Ali Usta
Yönetici
Yönetici
ntvmsnbc Video Galeri

Emeginize sağlık arkadaşlar.Ekip çalışması başarıyı getirdi toplum olarak kendimizi ekip çalışmalarına (hep bençilikten kurtulunurak )yönelirsek başarı zaten kaçınılmaz .ABD,ÇİN SOVYETLERin başarısıda devletle ünüversitelerin kordinasyonlu çalışmaları .Ülkemin insanları biraz inatcı ama ben bu örnegi gördümya bundan sonra devamının gelecegi kanaati yeşerdi
hepimize hayırlı ugurlu olsun .[Hocam devamını bekliyoruz ]

Çok küçükmüş ve yetenekleride sınırlı. Yani daha yolun çok başındayız. Ama yinede çok heyecanlandım. Özelliklede projenin tamamen bir grup öğretim üyesi ve öğrencinin eseri olması çok güzel. Keşke devletimiz yollara lale ekeceğine bu tür projelere daha çok destek verse bizde kendi casus uydularımızı yapabilsek. İki kelime bilgi için amerikanın ağzının içine bakmasak.

umarım bu gibi girişimler ilk ve son olmaz devamı gelir hayırlı olsun

Ekip çalışmasının önemini sindirebilirsek başarı kendiliginden ortaya cıkar
Bildigimizi sandıgımız şeyleri sır gibi saklıyarak bir ömür geçiriyoruz aslında yüksek sesle söyledigimizde bilmedigimiz ortaya çıkıyor tartışıyor vede mantıklı bir noktada buluşuyoruz gelecek için bu yaklaşım ÇOK ÖNEMLİ tartışalım bildigimizi paylaşalım vede dinlemesini ögrenip yanlışlarımızı bulalım yolumuz uzun ama 35 milyon genç nufusumuz var paylaşmayı ve pay etmeyi göstere bilirsek gelecek bizlerin

''İlim tercüme ile olmaz, inceleme ile olur.''GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ne kadar küçük olursa olsun emsallerine göre çok geride de olsa sonuçta bizim eserimiz.Hazır yapılmışla değil kendi yaptıklarımızla gelişmiş bir ülke olabiliriz.Bu nedenle düşünen beyinlere ve bu beyinlere sahip çıkacak yöneticilere ihtiyacımız var.

arkadaşlar ilk yerli uydumuz 2004 de fırlatın bilsat uydusu diye biliyorum bu itüpsat ise türkiyenin ilk yerli üniversite uydusu olması lazım hatta bilsatın çektiği fotograflarıda tübitak internet sitesinden indirebilirsiniz merak eden varsa tabi

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots

Yeni konular

Geri