ISITMADA EN YÜKSEK VERİMİ HANGİ GAZ VERİYO SIRASIYLA

Isıtma sisteminde en yüksek ısıya ulaşıp çalışan gaz çeşiti hangisi soğutma da 404 diye biliyorum ama ısıtma dada aynısını yaparım bilmiyorum

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Bu başlık altında sormak yanlış olmaz sanırsam , ısındığı zaman geç soğuyan bir gaz var mıdır ? Isıtıcıyı verimli kullanmak adına ?

Kalorifer sistemine yapmış biriside 22gazlı motorla daha performanslı calışanı Bi gaz varsa motor değiştircem 410 gaz geliyo ama 404de doğutmada - derece olduğu gibi ısıtma dada tam tersini onu bilmiyorum

Petek şeklinde peteğin içinde bakır borular var tüp halinde gaz basılmış ortasında rezistans olan bir ısıtıcı ısıtıcıdan enerji kesildikten sonra ısısını uzun bir süre koruyabiliyor ısındığı zaman belli sıcaklıkta sabit kaldığı için tasarruf sağlıyor. yani tamamen tasarruf için yapılmış bir sistem benimde merak ettiğim bu bakır borularda ne tür bir gaz olabilir ..

Isıtıcı dediğiniz nedir bu arada.
Klima motoru ısıtma konumunda çalışırken Bi kazan içine helezon boru yardımı ile suyu ısıtıp kalorifere dağıtıyor motor R 22 gaz daha fazla ısıtma gücüne sahip bi gaz var ise eğer hem motoru yormama hemde daha çabuk stop ettirip elektrik tasarrufu sağlama için öneri em o yüzden sormuştum
IMG_20191106_103153.jpeg

Eğer verim ise sorun, bu sadece gaz ile alakalı değil. Bir çok etken var.
Ancak yüksek sıcaklık ise sorun ve ingilizcen de konuyu anlayacak kadar yeterli ise şu linkte R245FA ile yapılan heat pump uygulamasının detayları var. İncelemelisin, güzel bir kaynak
R245FA Small Scale ORC

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri