Isiticilar

TÜm Üye arkadaŞlara selamlar benİm bİr sorum var 1000wlik ufo isiticivar.ben bunu 1saat caliŞtirsamne kadar para Öderİm. lÜtfen aÇiklarmisiniz

1000 watt = 1 kw. 1 kw.lık bir alıcı 1 saat çalıştığı zaman 1 kwh (1 kilowatt saat) enerji harcar. Elektriğin kilowattsaati 13 yeni kuruş olsa 1 saatte 13 yeni kuruş, 10 saatte 1.3 ytl para harcar.

ŞEF ' Alıntı:
1000 watt = 1 kw. 1 kw.lık bir alıcı 1 saat çalıştığı zaman 1 kwh (1 kilowatt saat) enerji harcar. Elektriğin kilowattsaati 13 yeni kuruş olsa 1 saatte 13 yeni kuruş, 10 saatte 1.3 ytl para harcar.
evet dostum normalde böyle fakat bizde hiç bitmeyen nede artan %35-40 ları bulan vergileri katarsak herhalde 1.7 ytl civarında biryerlere geliyor ;D

Mesken 1kWh:0,15YTL eskki parayla 148,000TL Tüm vergiler dahil.

selam arkadaşlar benim çalıştığım yerde sanayi tipi 4 lü elektrikli plate ocak var. ocak 3 fazlı kaçak akım sigortasına bağli. plate lerin her birine 4 kablo giriyo. her biri altı kademeli anahtarlarla kontrol ediliyor. benim sorum ocakların 4 ünüde 6. kademede çalıştırıyorum hiç bir sorun yok. plate lerin her birini tek tek kademelerini değiştirirken kaçak akım atıyor. ve hiç bir şekilde nem yok. çok uzun beklettiğim zaman bazen yine atıyor. bi çare bulamadım. yönetici arkadaşlardan rica ediyorum. bu ocağın sorunu ne olabilir. şimdiden teşekkürler.

Kaçak akım rölesinin akım değeri düşük olabilir.Röle kaçaktan dolayı değilde akımdan dolayı atıyor olabilir.Çünkü yükler değiştiği için,ilk devreye girerken alıcılar kendi akımlarından fazla akım çekerler.

Raks BF 12 HC model fanlı ısıcıyı çalıştırdıktan 1-2 dakika sonra ısıtıcı içinde bulunan 2 sıcaklık sigortasından biri devre dışı kalıyor ve fan çalışıyor fakat ısı vermiyor.Nedeni sigortadan olabilir mi?

syn tatar kardeşim elektirikli ısıtıcılar genelde termostatlı olduklarından 1 saat açık kalması bır saat çalışması anlamına gelmez hesabınınızı ona göre yapın yada ufotr.com adresinden bilgi alabilirsiniz.kolay gelsin

arkadaşım ufolarınızıda gördük her türlü testlerini özellikle yaptım ve durum vahim ama zamanında ürünü iyi sattınız tebrikler ayrıca ısıtıcılar üzerine bir firmada ürün geliştirmeciyim bilgine elektro

artı ürünleriniz her türlü pozisyonda çalışmasına rağmen termostatlarınız devreyi kesmiyor .saç bir gövde uçuz ikide yan kapak ısıya nekadar dyanıklı tel sarımı bile çok kötü

Lütfen arka arkaya mesaj atmayınız, değiştir butonunu kullanınız.
Düzenleme :Mustak

Tabİİ Çamur at İzİ kalsin? kalİte ortada sÖze gerek yok.İÇ gÜdÜsel olarak koruma İhtİyaci hİssettİn kendİ fİrmani burada ÇaliŞ saydin ayni Şeylerİ sÖylermİydİn acaba.merak ettİm? ortak bak kardeŞİm son derece teklolojİk laboratuar larda test edİlİp pİyasaya Çikiyor bu ÜrÜnler.ayrica İmal etmesİ Çok pahali zİra kalİtelİ malzeme.sİzİnkİler gİbİ made by chİna deİl.sevgİlİ kardeŞİm rakİbİmİz ol daha İyİsİnİ yap sonuÇta bu Ülkeye hİzmet sen ben farketmez.

Forum istatistikleri

Konular
128,200
Kullanıcılar
449,983
Son üye
ardaxsm

Yeni konular

Geri