isisde yeni eleman nasıl eklenir?

jevix

Üye
cümleten herkese merhaba arkadaşlar benim sorum şöyle mesela bi devre çizceğim zaman isisde eleman sıkıntısı yaşıyorum örneğin bi tr yi aradığımda kütüphanede çoğu zaman bulamıyorum benim sorum şöyle;

meslea 2sa2055 tr yi devreme eklemek istiyorum ama kütüphanede yok bunu sıfırdan isisde tasarlamam mümkünmü veya isisde buna yakın bi tr nin data değerlerini ddeğiştirmem mümkün mü sorum böyle aynı zmanda entgre kıtlığıda yaşıyorum ama bu daha önemsiz şimdilik şu tr olayını çözmem gerek saygılarımla :)(aslında acil yazmayı sevmeyen biriyim ama durum hakkaten acil)

cümleten herkese merhaba arkadaşlar benim sorum şöyle mesela bi devre çizceğim zaman isisde eleman sıkıntısı yaşıyorum örneğin bi tr yi aradığımda kütüphanede çoğu zaman bulamıyorum benim sorum şöyle;

meslea 2sa2055 tr yi devreme eklemek istiyorum ama kütüphanede yok bunu sıfırdan isisde tasarlamam mümkünmü veya isisde buna yakın bi tr nin data değerlerini ddeğiştirmem mümkün mü sorum böyle aynı zmanda entgre kıtlığıda yaşıyorum ama bu daha önemsiz şimdilik şu tr olayını çözmem gerek saygılarımla :)(aslında acil yazmayı sevmeyen biriyim ama durum hakkaten acil)
sorumun üzerinden 2 yıl geçmiş ama sonuç yok vay be ne soru sormuşum

Sembol yapmakla , simulasyonda çalışan model yapmak farklıdır.

Bulamadığınız elemanın yerine aynı karakteristik özelliklerde bulunabilen eleman seçebilirsiniz.

Sorunuz saçma olduğu için cevap almamış olmanı gayet normal.
Eleman ekleyebilecek kadar bilgisi olan burada sormazdı.

Çalışan model için çok iyi derecede elektronik bilgisine ve çoook iyi derecede programlama bilgisine sahip olmanız gerekir.
Çeşlitli zamanlarda çeşitli forumlarda senin gibi heveslilere rastladım ve nasıl yapılabileceğinin lLabCenter tarafından anlatılmış belgelerini gösterdim ama heyhat hiç geri dönüpde şunu yaptım diyen göremedim daha.
Yıllar önce bir urus vardı sonra LabCenter onu kadrosuna kattı...

Proteus helplerinde anlatımlar var.
LabCenter forumlarında anlatımlar var.
VSM SDK diye arama yaparsanız bir çok sonuca ulaşabilirsiniz.

http://proyectosfie.webcindario.com...on VSM - Modelos Componentes Electronicos.PDF

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri