IR Kumanda Engelleyici jammer mükemmel çalışma

Doc olaraka bende açamadım offıce sürümüyle alakalı sanırım baska bi formatta elinde olan arkadas varsa paylaşabilirmi

çok iyi bir devre babamı sinir etmek için ideal

KONTROL KALEMİ sakinleri hiç biryerde bulamayacağınız devreyi sizlerle paylaşıyorum hemde çook eylenceli..

555 osilator ile yaptığım ır sinyal bozucuyu sizlerle paylaşmak isteedim

Devre gayet basittirr.Yakında ise araba alarm sistemini bozan rf engelleyici devreyi de sizlere sunacağım...

Arkadaşlar benim ses sistemi ve divx player kumandası birbirine çakışıyor bu konuda yapabileceğim bir şey var mı yardım eden olursa minnettar kalacağım

ır bozucunun ne gibi özelliği var ne amaçla kullanabiliriz

Şefim RF jammer devresini 4 gözle bekliyorum.Ben bu konularda araştırma yaptım.Hatta bir devre elime geçmişti(US Army yazıyodu).ISIS te denedim tek bi sinyal bile vermiyodu.İnşallah senin devren çalışıyodur.Paylaşırsan çok mutlu olurum.Kolay gelsin.

sn. şef112
işinize karısmiş gibi olmayayım ama ''Yakında ise araba alarm sistemini bozan rf engelleyici devreyi de sizlere sunacağım...'' demişsiniz bu bir illegal uygulama değilmidir?.bu tur uygulama yapmamyı başarmışsın tebrık ederım fkt kotu amacla da kullanılabılır. bu yuzden bu forum da bu tur seylerın yayınlanmasını uygun bulmuyorum...

ne yapalım arkadaşım bizd bu işten para kazanıyoruz..kusura bakma illegal ama:)

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,976
Son üye
ARALSAN

Yeni konular

Geri