iPhone Güçlü Rakip

hasanzincir

Paylaşımcı üye
4.3 inclik ekranıyla ve google android işletim sistemiyle hatta google one cep telefonlarınıda üreten firma HTC kendine kıyak geçmiş ve ciddi bir telefon cıkardı.
Bakalım IPhone4 serisi ne yapıcak.Özellikleride hiç yabana atılıcak gibi değil daha türkiyede satısı yok ama 1500 Tl den aşağıda olmaz sanırım.

HTC desire Z ile karıştırılmasın Bu HD olanı
Meraklılarına duyurulur.

HTC - Products - HTC Desire HD - Overview

ksp2.jpg

Iphone çok kalite bir cihaz diil bana göre,batarya çok az gidiyor bir kere,ayrıca sabit olduğu için bir yedek bataryada yanında bulunduramazsın,çok sık görüşmeler yapan biri daha öğle yemeğine yetişemeden şarja takmak zorunda kalıyor,sadece görsel bir cihaz,kullanım kolaylığı işe yararlığı çocuk oyuncağı seviyesinde....

Eğer kaliteli ve kullanışlı aynı zamanda da havanı atacağın bir cihaz istiyorsan blackberry tavsiye edebilirim,ama blackberry bağımlı bir cihaz,bildiğiniz gibi servislerini kullanabilmek için oparatöre mecbursun,htc yi de bildik firmalardan biri üretiyor ama şu an hatırlamıyorum,yani yeni bir marka denmeyebilir...

Piyasada 1000 lira civarında çok kaliteli,görsel tatmin verebilen ama aynı zamanda da gayet kullanışlı ve ayrıntılı çok güzel cihazlar var,bakmanızı araştırmanızı tavsiye ederim.....

saygılarımla.....

param olsa alırım bi htc ;) gerçekten çok kaliteli bir alet

gorunusu ıphone dan daha şık

samsungun yeni modelleri de gayet iddalı kendilerini i-phone killer olarak tanıtıyorlar :)

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Geri