inverter dış üniteyi klasik iç ünite ile çalıstırmam mümkünmüdür?

csa_94

Üye
elimde 0 inverter dıs unıte var 24 binlik bu klimayı klasik iç ünite ile calıstırabılırmıyım?

yapabılen yada deneyıp sonuc alamayan veya kafasında boyle bır plan olan arkadaslar yardımcı olursanız sevinirim.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
elimde 0 inverter dıs unıte var 24 binlik bu klimayı klasik iç ünite ile calıstırabılırmıyım?

yapabılen yada deneyıp sonuc alamayan veya kafasında boyle bır plan olan arkadaslar yardımcı olursanız sevinirim.

Bende merak ediyorum bilen arkadaslarin cevaplarini bekliyorum ama olur diye tahmin ediyorum bu islerle hic alakam olmadigi halde ic unite nin icinden geciyo sadece gaz ve ufluyo kontrol kartlari uyarmi onu bilmiyorum

A10 cihazımdan gönderildi

Selamlar...

inverter dış üniteler iç üniteden gelen oda sıcaklığına göre frekansını değiştirir.. klasik startlı cihazlarda böyle bir durum yoktur. iç üniteden sadece dış üniteye on off komutu gider. yani birbirine uymazlar.

kolay gelsin..

merhaba çok zor bilindiği gibi iç ünite dış üniteye çalış bilgisi gönderiyor dış ünite gelen mini volt üzerinden hangi mod seçili ise ortam sıcaklığı ve ve dış ortam ısısına göre hızlanıyor,yavaşlıyor bu durumda yeniden bi pid kontrol ınverter cihazyapmak daha mantıklı kolay gelsin

Mümkün değildir..

Ayrıca iç ünite r22 gazla çalışmışsa temizlemek gerekir.

Forum istatistikleri

Konular
128,235
Kullanıcılar
450,034
Son üye
aaaahaha

Yeni konular

Geri