indiksiyolu mil klavuz çekme

gznfrylmz

Üye
ushsx.jpg

resimdeki cncde kullanılan indiksiyonlu millerin başlarını nerede işletebilirim acaba tornacılarda sorduklarım yapamayız dediler klavuzlarını açtırıp vida kullanarak monte etmek isitiyorum mil yatağı kullanmadan yardımcı olursanız çok mutlu olurum

İndiksiyon sertleştirme sadece kabuk şeklinde olur.
İçi nispeten yumuşaktır.
Ama "su "alabilen malzeme olduğu için oldukça "tok" dur.
Sulu HSS bile delinebilir ama diş çekmek zordur.
Diş dibini büyük seçin ( aşırı toleranslı ) kılavuz çekmesi kolay olur.
Kılavuzu kendiniz alın tornacı razı olacaktır.
Carbür çeliklere bile diş çekilebilir ama erozyon ile , yani senin için hayal.
Başka yollarıda var.
Uygun çapta del , ısıtıp , içerisine başsız vida çak , somunla bağlarsın ..
Güç gerekiyorsa yandan del pim at vidayı sabitlesin..

Başlarını ısıt yumuşasın diş çek...

Azimli sıçan betonu deler..

valla abi malzeme sıkıntısı yok elimde oksijenden tutda bir çok ürün var ama bir tornam yok bunun içinde zaten mini torna çok küçük kalır aklımda oda vardı oksijenle yumuşatmayı düşünüyordum kılavuzu kendim çekmeyi deneyeceğim cnc nin şasesini lazerde kestireceğim işte böle ufak tefek işler kaldı umarım bitiğinde buradan yayınlarım gidişatı

ushsx.jpg

resimdeki cncde kullanılan indiksiyonlu millerin başlarını nerede işletebilirim acaba tornacılarda sorduklarım yapamayız dediler klavuzlarını açtırıp vida kullanarak monte etmek isitiyorum mil yatağı kullanmadan yardımcı olursanız çok mutlu olurum
aceleniz yoksa sign fuarından (28 kasım 1 aralık) sonra getirin biz sizin için ücretsiz açalım.

hatırlatman çok ıyı oldu o fuara gitmiştim bir kere dijital baskı adına herşey vardı vakit bulursam giderim işh bu arada teklifinede hayır diyemem beklerim sıkıntı yok eğer sonunda mutluluk varsa çok saol şimdiden

iş yoğunluğu nedeniyle cevap veremedim. müsait olduğunuzda haber verin milleri işleyelim.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri