Ihlas aura sofben su baglantisi

gokmnalt

Üye
S.a arkadaslar..ihlas aura aldim henuz kargoda..benim merak ettigim asagida resmini atacagim bataryaya su baglantisini kendim yapabilirmiyim yoksa tesisatcimi cagirmam gerekiyor?zaten elektrikciye 150 tl verecegim birde mumkunse tesisatci masrafindan kurtulabilirmiyim diye soruyorum..

Ekli dosyalar

• 20220908_120534.jpg
    20220908_120534.jpg
    324.1 KB · Görüntüleme: 36
S.a arkadaslar..ihlas aura aldim henuz kargoda..benim merak ettigim asagida resmini atacagim bataryaya su baglantisini kendim yapabilirmiyim yoksa tesisatcimi cagirmam gerekiyor?zaten elektrikciye 150 tl verecegim birde mumkunse tesisatci masrafindan kurtulabilirmiyim diye soruyorum..
Elektrikçi yapar o bağlantıyı. Extra bir sey gerekmez. Duş başlığı takılı olan yere şofben su giriş hortumu takılacak.

Elektrik bağlantısı önemli sigorta kutusundan özel hat çekilmesi ürünün özelliğine göre kablo çapı , uygun amper sigorta ,sigorta tipi ,
Kaçak akım koruma röleniz olmalı.

Forumda ve internete araştırmanız ve bilğiler edinmeniz . ( marka yazmadan )

Ürün broşüründe yazilana göre haraketleri etmeniz .

Diğer
Her bilgi doğru olmayabilir.
Dikkat etmeniz .
https://www.google.com/search?q=Ihl...droid-samsung&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

Elektrik bağlantısı önemli sigorta kutusundan özel hat çekilmesi ürünün özelliğine göre kablo çapı , uygun amper sigorta ,sigorta tipi ,
Kaçak akım koruma röleniz olmalı.

Forumda ve internete araştırmanız ve bilğiler edinmeniz . ( marka yazmadan )

Ürün broşüründe yazilana göre haraketleri etmeniz .

Diğer
Her bilgi doğru olmayabilir.
Dikkat etmeniz .
https://www.google.com/search?q=Ihl...droid-samsung&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8
usta bir elektrikçi bağlayacak hocam onda sorun yok binlerce kez bu sofbenleri takmıştır...benim merak ettiğim bu su bağlama olayı

usta bir elektrikçi bağlayacak hocam onda sorun yok binlerce kez bu sofbenleri takmıştır...benim merak ettiğim bu su bağlama olayı

Duş başlığını musluktan söküp yerine ihlas şohbenin soğuk su hortumunu. bağlamak

Kırmadan dökmeden çözüm .

Son düzenleme:
Şohbenin kendi duş başlığını kullanmak istemiyormusunuz musluk ve musluk duş başlığını kullanmak istiyorsunuz anladım

Kendi duş kullanmassanız basınç ve ısı azalması yaşanabilir düşüncesindeyim

Soğuk su bağlantısını nereden almayı düşünüyorsunuz ?

Duş başlığını musluktan söküp yerine ihlas şohbenin soğuk su hortumunu. bağlamak

Kırmadan dökmeden çözüm gibi.

Fakat sorunlu bağlantı olmuş olur çalıştırma islemlerinde dikkat edilmesi gerekir .
hocam ne gibi sorunlar olabilir?tehlikeli bir durum sözkonusu mu?

hocam ne gibi sorunlar olabilir?tehlikeli bir durum sözkonusu mu?

Arkadaşların fikirlerini almak gerek .

Sistem . ( benzer sayılır ) foto

Şohben bağlantı yeri ( suyun erişemeyeceği yer ) elektrik ?
ve hortum montajının önemi ? ( yerinden çıkma ) elektrik ?

foto.png

foto.png

1_org_zoom.jpg

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular