IGBT grup modül datasheeti arıyorum... tyco marka

karakartal

Üye
tyco marka IGBT grup modül için bilgi arıyorum :( yardım :(

SEW marka bir sürücü üzerindeki IGBT modül muhtemelen arıza yapmış:(. Ancak işin ilginç tarafı, üzerindeki modül ne Eupec, ne Semikron ne de bildik ve bulması kolay bir modül değil:confused:...

Üzerinde yazılı bilgiler :
tyco
P11B02 14662 0286

Bilgi olan var mı acaba?

teşekkürler..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Bir tane TYCO kodlu IGBT modül arızalı...
yerine ne takabilirim?

Üzerindeki kod : P428A04-23432-0715-050810

Lütfen :(

tyco marka IGBT grup modül için bilgi arıyorum :( yardım :(

SEW marka bir sürücü üzerindeki IGBT modül muhtemelen arıza yapmış:(. Ancak işin ilginç tarafı, üzerindeki modül ne Eupec, ne Semikron ne de bildik ve bulması kolay bir modül değil:confused:...

Üzerinde yazılı bilgiler :
tyco
P11B02 14662 0286

Bilgi olan var mı acaba?

teşekkürler..

arkadasım arızalı olup olmadıgına nasıl karar verdın bılmıyorum.fakat sana benım pratıklerımden bırını soyleyeyımde fazlaca yorma kendını
sımdı modulun artı ucu ıle u v w ucları arasında bır yonde alcak bır yonde yuksek omaj gormelısın vede ucude esıt olmalı mesala 400 gıbı
aynısınıda eksı uc ılede yapmalısın eger bırınde farklılık gorursen ıgbt bozuktur.ama cok onemlı olan bırsey ıgbt nın bozulmasına sebep olan drıver devresıde olabılır veya ıgbt bozuldugunda drıver devresınıde bozmus olabılır yenı ıgbt baglamadan once osılaskopla ıgbt surme sınyallerınıde yoklamanı tavsıye ederım sana ıgbt modulu ıcınse arastırıyorum bulursam bılgısını verırım buradan

karakartal arkadaşım modülün resmini yolla bana birde sew sürücünün kw ını söyle sana yerine ne takacağını söyleyim boşuna o kodu arayarak zaman harcama.ama IGBT sürücü devrelerin bozuksa yeni modulde patlatırsın. iyi günler.

lutfen forum kurallarını okuyunuz.forum kuralları geregınce maıl vede telefon paylasımı yasaktır

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,954
Son üye
yulaf177

Yeni konular

Geri